Διαμονή Θεσσαλονίκη

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Καλησπέρα σε όλους, λόγο κάποιας αλλαγής θαφησω ανοιχτά τα εισιτήρια μας για Ρόδο και θα πάμε Θεσσαλονίκη λίγο έκτακτα, θα ήθελα λίγο τα φώτα σας γιατί θα πάμε σελιγες μέρες και θα προσπαθήσω πέρα από την δουλειά που προέκυψε να κάνουμε και καμιά βόλτα. Από τι διάβασα κέντρο είναι Τσιμισκή Αριστοτέλους Εγνατία εκεί γύρο. Βρήκα αρκετά ξενοδοχεία αλλά θα ήθελα αν κάποιος έχει μείνει κάπου ή γνωρίζει να μου πείτε κάποια γνώμη. Θέλω κάτι άνετο και για το μικρό και σε καλή περιοχή. Περιμένω τη βοήθεια σας. Ευχαριστω
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.730
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Καλύτερα θα ήταν να μας πεις ποια ξενοδοχεία σου άρεσαν, ανάλογα και με το μπατζετ σου, για να σου πούμε την γνώμη μας.
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Καλύτερα θα ήταν να μας πεις ποια ξενοδοχεία σου άρεσαν, ανάλογα και με το μπατζετ σου, για να σου πούμε την γνώμη μας.
Ειδα το Anatolia Hotel κάτι τέτοιο, και κοντά στο κέντρο για να κάνουμε βόλτες με τα πόδια.. Στην τιμή για 3 βραδιά να μη ξεφύγει στα 400 ευρώ και πολλά λέω αλλά αν κάτι το αξίζει οκ.

City Hotel Thessaloniki
Colors Urban Hotel
Park Hotel
Μπαίνω να τα δω και αυτά ευχαριστω

To City Hotel το έχω στις επιλογές μου τελικά
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ειδα το Anatolia Hotel κάτι τέτοιο,
Αυτό; https://anatoliahospitality.com/thessaloniki/ Δεν θα σας βολέψει είναι μακριά από το κέντρο. Βρες την Αριστοτέλους και ψάξε εκεί γύρω, μέχρι τον Λευκό Πύργο, τα Λαδάδικα και την Εγνατία χοντρικά.

+1 από εμένα για τα Colors και για αυτό στα Λαδάδικα. To City επίσης είναι πολύ κεντρικό.
 
Last edited:

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.730
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Ειδα το Anatolia Hotel κάτι τέτοιο, και κοντά στο κέντρο για να κάνουμε βόλτες με τα πόδια.. Στην τιμή για 3 βραδιά να μη ξεφύγει στα 400 ευρώ και πολλά λέω αλλά αν κάτι το αξίζει οκ.
Το Anatolia είναι σε μια αρκετά άβολη (και άσχημη) περιοχή, δεν θα το πρότεινα λόγω περιοχής και μόνο.
Τα City Hotel και Colors Urban Hotel πολύ καλύτερα και σε πιο βολική περιοχή.
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Το City είναι κλεισμένο μέχρι τέλος του μήνα το Colors πολύ ωραίο περνώ τηλ.

Το Colors έχει άλλα λιγοοο τσιμπημένο άλλες προτάσεις;;; και το ψάχνω και εγώ εννωειτε.
 
Last edited by a moderator:

KOIOANNI

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Κοίταξε και το ABC. Κεντρικότατο απέναντι από την ΔΕΘ και 300 μ από παραλία.
Πιστέυω θα σε βολεύει
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Το The Modernist είναι καινούργιο βλέπω και τα άλλα που μου λέτε. Μήπως να πάω σε κάποια άλλη περιοχή με ωραία ξενοδοχεία και ας μην είναι κέντρο δε ξέρω τα ξενοδοχεία ακριβά και ένα δωμάτιο στην ουσία ένα δύο αξίζουν όπως τα βλέπω προς το παρόν.

Κοίταξε και το ABC. Κεντρικότατο απέναντι από την ΔΕΘ και 300 μ από παραλία.
Πιστέυω θα σε βολεύει
Μέτριο εχει αρνητικά σχόλια ευχαριστώ πολύ πάντως

Επίσης τι παίζει με τα διαμερίσματα πχ. Είδα αυτό polis room

Egnatia Palace; πρέπει νάναι ακριβό αλλά φαίνεστε ωραιο

Και το met φαίνετε πολύ ωραίο έχει μείνει κάποιος;
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom