Διαμονή κοντά στο Ελ.Βενιζέλος

Anastasis06

Member
Μηνύματα
50
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Bιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
Μελβούρνη
Καλησπέρα,

Σε λίγο καιρό πετάω από Αλεξανδρούπολη για Χανιά μέσω Αθήνας με την Aegean. Στην Αθήνα φτάνω στις 11 το βράδυ και στις 5 το πρωί πετάω για Χανιά. Π0ύ μπορώ να περάσω την νύχτα χωρίς να χρυσοπληρώσω το Sofitel και να μην αποκοιμηθώ σε μια καρέκλα (θα είναι και το παιδί μου μαζί). Please Help!

Ευχαριστώ Προκαταβολικά
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.280
Καλησπέρα,

Σε λίγο καιρό πετάω από Αλεξανδρούπολη για Χανιά μέσω Αθήνας με την Aegean. Στην Αθήνα φτάνω στις 11 το βράδυ και στις 5 το πρωί πετάω για Χανιά. Π0ύ μπορώ να περάσω την νύχτα χωρίς να χρυσοπληρώσω το Sofitel και να μην αποκοιμηθώ σε μια καρέκλα (θα είναι και το παιδί μου μαζί). Please Help!

Ευχαριστώ Προκαταβολικά
Υπάρχει και το Holiday inn στην Αττική οδό.Έχει δωρεάν μεταφορά σε καθορισμένες ώρες.Αλλά άν η πτήση είναι στις 5,μιλάμε για 4 ώρες μαξ.Αξίζει να βγείς απο αεροδρόμιο και να πληρώνεις ξενοδοχείο για τόσο λίγο;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.988
Επιλεγοντας τοσο απιθανες ωρες πτησης, μη φανταστεις οτι θα ειναι ευχαριστο η ξεκουραστο ακομη και το να ξυπνησεις το παιδι σου μεσα στα αγρια χαραματα και απο καποιο ξενοδοχειο στις 3 για να εισαι εγκαιρα στο αεροδρομιο.
Αν και εχω κανει διαφορα τρελα με το δικο μου, αυτο δεν το εχω τολμησει. Αν ερχομουν σε τετοια θεση, θα πληρωνα εξτρα αποσκευη για να εχω sleeping bag για το παιδι και αποκλειεται να τολμουσα να κοιμηθω κι εγω σε δημοσιο χωρο. Θα ειναι κουραστικο, αλλα αν ειναι λιγο μεγαλο μπορει να το δει και σαν περιπετεια.
 

Katialondon

Member
Μηνύματα
97
Likes
217
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Σρι Λάνκα
καλησπερα!
εχετε υποψην καποιο δοκιμασμενο καποιο ξενοδοχειο /bnb κοντα στο αεροδρομιο αθηνων? εχουμε πρωινη πτηση κ τελικα λεμε για να μην ταλαιπωρηθουμε και ξυπνησουμε βαθια ξημερωματα , λογω επαρχιας, να μεινουμε καπου κοντα στο αεροδρομιο το προηγουμενο βραδυ. οποια προταση δεκτη!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
καλησπερα!
εχετε υποψην καποιο δοκιμασμενο καποιο ξενοδοχειο /bnb κοντα στο αεροδρομιο αθηνων? εχουμε πρωινη πτηση κ τελικα λεμε για να μην ταλαιπωρηθουμε και ξυπνησουμε βαθια ξημερωματα , λογω επαρχιας, να μεινουμε καπου κοντα στο αεροδρομιο το προηγουμενο βραδυ. οποια προταση δεκτη!
Καλημέρα.
Οικονομικά ξενοδοχεία κοντά στο Ελ. Βενιζέλος δεν υπάρχουν. Πόσο πρωινή είναι η πτήση σας; Θα έχετε αυτοκίνητο; Αν ναι ψάξτε σε δωμάτια στις κοντινές πόλεις (πρώην χωριά): Μαρκόπουλο, Κορωπί, Παιανία. Αν όχι καλύτερα να κλείσετε πιο κέντρο Αθήνα, Χολαργό, Αγία Παρασκευή, Γέρακα, αλλά πολύ κοντά στις στάσεις μετρό ή του X95. Μιλάω πάντα για δωμάτια.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.280
Οι μηχανές αναζήτησης βγάζουν και 3-4 σε Σπάτα/Λούτσα,apartment near airport τα ονομάζουν με τιμές 70-90 Ευρώ σε τυχαίες ημερομηνίες.Τι είναι και αν βολεύει χωρίς αυτοκίνητο δεν ξέρω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.289
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom