Ιορδανία Διαμονή στην Ιορδανία

antricy

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
γεια σας.
ψαχνω ενα καλο,ασφαλες, κεντρικο και σε λογικη τιμη ξενοδοχειο για αμμαν. εχετε κατι να προτεινετε?
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
2. έχετε να προτείνετε κάποιο value for money ξενοδοχείο στο κέντρο
Μείναμε σε αυτό :
http://the-boutique-hotel-amman.com/
Πιο κέντρο δεν γίνεται. Όλα στα πόδια σου. Μη φανταστείς τίποτα εξαιρετικό αλλά παρόλο που είναι παλιό είναι προσεγμένο και καθαρό. Αν θες να κλείσεις εκεί, ζήτα το δίκλινο με το μπαλκόνι. Ένα είναι και είναι το καλύτερο δωμάτιο που έχει. Το κλείσαμε με 25€. Τα φτηνότερα έχουν 5€ κάτω αλλά μη τα τσιγκουνευτεις. Εχει φάση το βράδυ να κάθεσαι και να χαζεύεις την τρέλα που υπάρχει απο κάτω. Επίσης τα άλλα δωμάτια δεν ξέρω σε τι κατασταση μπορεί να είναι. Το συγκεκριμένο είχε ανακαινισμένο μπάνιο.
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος του κοσμου
ΓΕιά σου κοιταξε και το Sydney hotel πολύ καλό κεντρικό.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
@panlek30 και @aspa είναι σχεδόν σίγουρο ότι ο @billstamaniac θέλει ξενοδοχείο για Άκαμπα (η νέα τρέλα :D) και όχι για Αμμάν.
Ε, λογικό αφου οσο κοστίζει να πας στο αεροδρομιο με τον προοστιακο, αλλο τοσο θες να πεταξεις μεχρι Ακαμπα. Βαλε οτι δεν θελει καν βιζα...
 

vasilis1992

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Σκεφτόμαστε να μείνουμε ένα βράδυ στη νεκρά θάλασσα. Έχω τσεκάρει το συγκεκριμένο ξενοδοχείο (Dead Sea Spa Hotel ) αλλά ήθελα να ρωτήσω( κάποιον που έχει πάει στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο) αν περιλαμβάνει και πρόσβαση της παραλίας της νεκράς θάλασσας?
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Σκεφτόμαστε να μείνουμε ένα βράδυ στη νεκρά θάλασσα. Έχω τσεκάρει το συγκεκριμένο ξενοδοχείο (Dead Sea Spa Hotel ) αλλά ήθελα να ρωτήσω( κάποιον που έχει πάει στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο) αν περιλαμβάνει και πρόσβαση της παραλίας της νεκράς θάλασσας?
Έμεινα σ'αυτο το ξενοδοχείο ενα βράδυ και είναι αρκετά καλό. Έχει δική του παραλία στη Νεκρά θάλασσα με δωρεάν παροχή λάσπης, πετσέτες και ντουζιέρες δίπλα στη θάλασσα. Η πρόσβαση περιλαμβάνεται στην τιμή της διανυκτέρευσης. Ενω κλείσαμε το απλό δωμάτιο μας αναβάθμισαν σε σουίτα με φοβερή θέα στη θάλασσα και στους κηπους του Kebinski που είναι ακριβώς δίπλα.
 

Paris1972

Member
Μηνύματα
39
Likes
34
Σκεφτόμαστε να μείνουμε ένα βράδυ στη νεκρά θάλασσα. Έχω τσεκάρει το συγκεκριμένο ξενοδοχείο (Dead Sea Spa Hotel ) αλλά ήθελα να ρωτήσω( κάποιον που έχει πάει στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο) αν περιλαμβάνει και πρόσβαση της παραλίας της νεκράς θάλασσας?
Περιλαμβάνει. Είναι αρκετά καλό. Όχι σαν το Marriott ή το monvepick ή το kempinski αλλά καλο
 

Pagona Koraka

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Καλησπέρα παιδιά! Μια βοήθεια: πάω Σ/κ Ιορδανια ,Ακαμπα με σκοπό να μείνω δυο βραδια στην έρημο κ ένα στην Ακαμπα έχει κάποιος να μου προτείνει κάτι καλό? Ευχαριστω!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.767
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom