Παξοί Διαμονή στους Παξούς

AngelaAlex

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Γεια σας!!! Εχετε υπόψη σας για διαμονή στους Παξούς για ζευγάρι, με ωραια θεα;;; Είναι ο Αυγουστος λίγο δύσκολος κι αυτά τα 2-3 καταλύματα που μας αρεσαν, είναι κρατημένα!!! Ευχαριστώ!!!
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Εγώ όταν πηγαίνω μένω εδώ: http://theklis-studios.com/contact.html
Υπέροχη θέα, πεντακάθαρο και φοβερή ιδιοκτήτρια. Μακάρι να βρεις θα περάσεις ωραία!!
 

AngelaAlex

Member
Μηνύματα
21
Likes
1

AngelaAlex

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Επειδή είναι περιορισμένα τα καταλύματα, είναι δύσκολο να βρεις.. Η κράτηση πρέπει να γίνεται πολύ νωρίς.. Εμείς επειδή καθυστερήσαμε, αλλάξαμε τα πλάνα μας και κλείσαμε Σίφνο.. Του χρόνου με το καλό θα το οργανώσουμε καλύτερα!!!
 

stevi

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Καλά πήρα στο theklis κι έφαγα ένα βρισιμο συγιρισμενο, επειδή "ηταν ακατάλληλη η ώρα" (3 το μεσημέρι). Αγενεστατη και θρασύτατη η κυρία. Θα μπορούσε να υποδεικνύει ώρες επικοινωνίας στο site της ή απλά βα χηλωνει το τηλεφωνο της εφόσον επιλέγει να μην λαμβάνει κλίσεις αυτες τις ώρες. Απαράδεκτη συμπεριφορά!
 

possaki

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
καλησπερα ενδιαφερομαι για τους παξους για ενα 4 ημερο μετα τον 15 αυγουστο, εχεις κανεις να μου προτεινει δωματια ή ξενοδοχειο για παξους,κατι σχετικα οικονομικο?
 

tdm

Member
Μηνύματα
71
Likes
3
Καλά πήρα στο theklis κι έφαγα ένα βρισιμο συγιρισμενο, επειδή "ηταν ακατάλληλη η ώρα" (3 το μεσημέρι). Αγενεστατη και θρασύτατη η κυρία. Θα μπορούσε να υποδεικνύει ώρες επικοινωνίας στο site της ή απλά βα χηλωνει το τηλεφωνο της εφόσον επιλέγει να μην λαμβάνει κλίσεις αυτες τις ώρες. Απαράδεκτη συμπεριφορά!
Αυριο το μεσημερι θα παρω να ρωτησω κι εγω...
 

tsopirs

Member
Μηνύματα
40
Likes
37
Χαχαχαχα...Κάθε μέρα θα περνάει και από ένας.....εμ τους κανείς ανθρώπους που πας εμ σε βρίζουν κιόλας
 

Lotte*

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Παξοί
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υόρκη
Αγαπητά μέλη καλησπέρα σας!
Είμαι καινούρια στο travelstories αλλά έχω ήδη διαβάσει εξαιρετικές ιστορίες από τα ταξίδια σας.
Η ίδια αποφάσισα προσφάτως να επισκεφθώ τους Παξούς τον Ιούλιο. Last minute απόφαση και χρειάζομαι βοήθεια με την διαμονή. Αυτό που με αγχώνει πάντα στις διακοπές. Είμαστε δύο άτομα και το budget μας είναι γύρω στα 80€ γιατί έχουμε σκοπό να νοικιάσουμε και βαρκάκι.
Ψέχνω για ένα συμπαθητικό δωμάτιο με λογικούς ιδιοκτήτες και ιδανικά με θέα. Η τοποθεσία δεν είναι θέμα γιατί θα έχουμε μηχανή. Υπάρχει κάποια πρόταση από τους λάτρεις του νησιού;?;?
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Ανυπομονώ για τις απαντήσεις σας!
 

hlhjac

Member
Μηνύματα
417
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος
Καλωσήρθες. Εμεις είχαμε μείνει σε αυτό http://www.angelastudiospaxos.com/index.php/el/ πριν 4 χρόνια είχε 60-65€ αν θυμάμαι. Είναι λιγο έξω από το Γαιο. Καθαρό με κουζίνα κ υπέροχη θέα.
 

Lotte*

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Παξοί
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υόρκη

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.615
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom