Γενικά Διημερο αποδρασης!!

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περου
καλησπερα σε ολους! οπως και ολοι εδω εχω και γω το κολλημα μου με τα ταξιδια γι αυτο και με την πρωτη ευκαιρια προσπαθω να φευγω. δυστυχως λογω δουλειας οι μερες ειναι περιορισμενες. Αφού όμως είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου να κάνω ένα ταξιδάκι έστω και ΣΚ με τον πρώτο μου μισθό χωρις πολυ σκεψη το αποφάσισα. ξέρω όμως οτι δυο μερες ειναι ελαχιστες, οποτε μετα απο προτασεις φιλων επελεξα το μιλανο. ειναι μικρο ειναι κοντα και πιστευω οτι σε δυο μερες θα προλαβω να δω κανα δυο πραγματακια. συγκεκριμένα εχω κλεισει για 20-21 Μαρτιου. αυτο που θελω να μου πειτε ειναι αλλους τετοιους προορισμους που ενδεικνυνται για τοσο μικρο διαστημα ή ακομα και τριημερο πχ αγιου πνευματος που σκεφτομαι και τοτε να οργανωσω κατι. εχω επισκεφτει λίγα μερη οποτε καθε προταση ειναι καλοδεχουμενη!!!:p
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περου
για Πραγα ειχα κανονισει να παω τον Νοεμβρη αλλα λογω σοβαρου γεγονοτος ακυρωσα το ταξιδι ενω ειχα ηδη κλεισει αεροπορικα, οποτε μου εχει μεινει λιγακι και απωθημενο. κατα τα αλλα θελω να δω και αλλα μερη, οπως μαλτα, ενω τις προαλλες επεσε το ματι μου σε εναν οδηγο για την Ρηγα της Λετονιας...
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
126
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Και Βουδαπεστη νομιζω πως μπορεις να παρεις μια καλη δοση σε λιγες μερες..Και σιγουρα πολυ ομορφη πολη,θα σου φτιαξει ενα πολυ ομορφο ΣΚ!
 

MIAT

Member
Μηνύματα
416
Likes
1.119
Ονειρεμένο Ταξίδι
Svalbard, Κίνα, Αλάσκα
Κι εγώ Βουδαπέστη προτείνω καλά οικονομικά και για δυο τρεις μέρες είναι μια χαρά!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Eύρώπη για 2 βραδυα πας οπου βγαινει προσφορά με φτηνα αεροπορικά ..τα τσιμπας και εφυγες
εδω καποια ψυχή πηγε για 3 βραδυα ΝΥ στην ευρώπη ψάχνεσαι ????
 
Μηνύματα
607
Likes
114
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ονειρεμένο Ταξίδι
ιαπωνια
Eύρώπη για 2 βραδυα πας οπου βγαινει προσφορά με φτηνα αεροπορικά ..τα τσιμπας και εφυγες
εδω καποια ψυχή πηγε για 3 βραδυα ΝΥ στην ευρώπη ψάχνεσαι ????
Σωστός. Δηλαδή ποιός δεν πάει Ρώμη για 2 βράδια. πλάκα κάνουμε?και γαι 2 ώρες πάω.
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περου
καταρχην σας ευχαριστω ολους για την ενθαρρυνση, γιατι οποιον αλλο ρωταω μου λεει να μην παω για μονο δυο τρεις μερες πουθενα εξω γιατι δεν αξιζει τον κοπο. Εγω ομως κανω παντα του κεφαλιου μου και ο,τι μου λεει η ταξιδιαρα καρδια μου! γι' αυτο και λεω ν ακολουθησω τη συμβουλη των συμφορουμητων και για να ψαχτω προς τα τελη Απριλιου να κλεισω κατι για Βουδαπεστη.παιδια thanks!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.773
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom