Ολλανδία ΕΠΕΙΓΟΝ!!! Ένα βράδυ στο Eindhoven

The Vinegars

Member
Μηνύματα
77
Likes
38
Καλησπέρα στην παρέα.
Παιδιά, S.O.S! Καίγομαι!
Φεύγω αυτό το Σάββατο, 8 Δεκεμβρίου, για Αϊντχόβεν - και επιστρέφω Τρίτη, 11 του μηνός.
Τρεις διανυκτερεύσεις το λοιπόν, αλλά, ουσιαστικά, μπορώ να καλύψω οικονομικά μόνο τις δύο!
Οπότε, έρχομαι να σας ρωτήσω:
Δεδομένου του ότι το αεροδρόμιο της πόλης είναι μικρό - επομένως, κλείνει τα βράδια, άρα δεν μπορώ να μείνω εκεί...
...πού (και πώς) μπορώ να περάσω την πρώτη μου νύχτα στην πόλη;
Παράκληση: όσο το δυνατόν, πιο οικονομικά γίνεται - αν είναι να μου φύγει κανένα 40άρι σε μαγαζιά και κέντρα διασκέδασης, τότε, θα έκλεινα άλλη μια διανυκτέρευση!
Προκαταβολικές ευχαριστίες!
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.504
Εκτός από το να κλείσεις κάπου να κοιμηθείς δεν βλέπω να υπάρχει κάποια εναλλακτική που να μην ξοδέψεις χρήμα (εκτός και αν υπάρχει κάποιος συμφορουμήτης που να μένει Αιντχόβεν και σε φιλοξενήσει)!.
Δες εδώ και κλείσε ένα κρεβάτι σε ξενώνα με 27 ευρώ!
https://express.trivago.com/406/gr_...ja1GX5XXj69P4K&price=27.00&pos=1&currency=EUR

https://el.hotels.com/ho483599?mpd=....trv_lp=b&wapa4=483599&trv_curr=EUR&trv_dp=27
 

The Vinegars

Member
Μηνύματα
77
Likes
38
Δεν το γλυτώνω, δηλαδή... Αυτό το 30άρι το είχα υπολογίσει για το φαγητό του τριήμερου, βλέπεις.
Έχω κάτσει 3 μέρες νηστικός - και έχω μείνει και σε ξενώνα... αλλά ήμουν και 24 χρονών παιδί, κι όχι τα διπλά που είμαι τώρα.
Νά'σαι καλά! Σ' ευχαριστώ για την πρόταση!!!
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
1.953
Δεν το γλυτώνω, δηλαδή... Αυτό το 30άρι το είχα υπολογίσει για το φαγητό του τριήμερου, βλέπεις.
Έχω κάτσει 3 μέρες νηστικός - και έχω μείνει και σε ξενώνα... αλλά ήμουν και 24 χρονών παιδί, κι όχι τα διπλά που είμαι τώρα.
Νά'σαι καλά! Σ' ευχαριστώ για την πρόταση!!!
Να κανω την χαζη ερωτηση και να ρωτησω αφου δεν εχεις λεφτα γιατι εκλεισες να πας ταξιδι?
 

The Vinegars

Member
Μηνύματα
77
Likes
38
Να κανω την χαζη ερωτηση και να ρωτησω αφου δεν εχεις λεφτα γιατι εκλεισες να πας ταξιδι?
Αναγκαστικό, αναπόφευκτο, ανεπιθύμητο, απρόσμενο, απρογραμμάτιστο... Μακάρι να μπορούσα να το γλυτώσω- ή, τουλάχιστον, άμα ήταν, να πήγαινα στο Άμστερνταμ, που έχω πάει δύο φορές και λατρεύω. :(
(Σερσέ λα φαμ…) :icon_redface:
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Couchsurfing, αδερφέ. :)
Είτε έχεις λεφτά, είτε δεν εχεις, δοκίμασέ το, προσφέρει πολλά περισσότερα από μια δωρεάν διαμονή. Για εμάς βασικά αυτό το τελευταίο είναι το λιγότερο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom