Ηνωμένο Βασίλειο Εδιμβουργο διαμονη

Vaso_P

Member
Μηνύματα
36
Likes
8
Γεια σας κ παλι!:)
Αποφασισαμε με τον φιλο μου να παμε τον Αυγουστο στο Εδιμβουργο
Ψαχνω για ξενοδοχεια τα οποια ειναι αρκετα τσιμπιμενα λογω φεστιβαλ οπως καταλαβα.
Βρηκα λοιπον κ κατι δωματια τυπου στουντιο ή μικρα διαμερισματα.Ηταν οικονομικα κ φαινοταν ομορφα στις φωτο
Εχει μεινει κανεις απο εσας σε κατι τετοιο?Μεχρι τωρα εμενα σε ξενοδοχεια κ δεν ξερω αν αυτο ειναι καλυτερο.
Αν μπορειτε να μου πειτε καποια πληροφορια θα με βοηθησετε πολυ :)
Ευχαριστω!
 

Vaso_P

Member
Μηνύματα
36
Likes
8

Vaso_P

Member
Μηνύματα
36
Likes
8
Και μια ακομη ερωτηση.Εχω την παλια ταυτοτητα.Χρειαζομαι την καινουρια για Αγγλια?Η μηπως διαβατηριο?
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Οπωσδήποτε καινούργια ταυτότητα ή διαβατήριο.
Δεν είναι τίποτα, η ταυτότητα βγαίνει σε 2 μέρες, το διαβατήριο σε 5.
Όσο για διαμερισματάκια που λες έχω μείνει πολλές φορές σε τέτοια σε διάφορες πόλεις αλλά όχι στο Εδιμβούργο. Είναι ωραία, νιώθεις σαν να μην είσαι τουρίστας, σαν να γυρνάς στο σπιτάκι σου. Δεν έχει πρωινό ούτε καθαρίστριες αλλά είσαι πιο ανεξάρτητος. Μερικές φορές εγώ τα προτιμώ κιόλας.

Τώρα και τα B&B που λέειη Ρεμπεκιτα είναι πολύ καλή λύση, κι εγώ στη Σκωτία σε τέτοιο είχα μείνει. Σου σερβίρουν και πολύ χορταστικό (και λιπαρό) αγγλικό πρωινό!
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Το φεστιβάλ που είπες τον Αύγουστο, πότε ακριβώς είναι? Ξέρεις ημερομηνίες? Τί είδους φεστιβαλ είναι?
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική

Vaso_P

Member
Μηνύματα
36
Likes
8
Παιδια ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!Σταυρο δεν θα ηξερα κ εγω να σου πω ακριβως για το φεστιβαλ αλλα πηραμε απαντηση :)
 

dolly

Member
Μηνύματα
23
Likes
2
Eixa meinei endimburgo k gw se bed and breaksfast mono poy xe kai dinner kai eiha kai prosopiki toualeta. Itane poli pio oikonomika se sxesi me ksenodoxeio kai gnorisa kai apo konta mia skotseziki oikogeneia..Nomiza kana 25 euro ti mera stihize alla etroga kai proino kai vradino!
 

dolly

Member
Μηνύματα
23
Likes
2
ωχ εγραψα το μηνυμα με λατινικουσ χαρακτηρες!ΧΙλια συγνωμη!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.298
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom