Γερμανία Εισητήρια για Γερμανία

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
ΚΑΜΙΑ φθηνη πτηση για γερμανια για ανοβερο απο θεσσαλονικη εωσ σεπτεμβριο?:xmas_wink:
 

peter75rhodes

Banned
Μηνύματα
329
Likes
99
Επόμενο Ταξίδι
GWT/BGY/BRA/AMS/MAD/CRL
Ονειρεμένο Ταξίδι
Island/Grönland
Η πιο καλη λυση ειναι για Ντορτμουντ με easyjet, οπως ειπωθηκε. Η AirBerlin δε βολευει για Ανοβερο.
 

peter75rhodes

Banned
Μηνύματα
329
Likes
99
Επόμενο Ταξίδι
GWT/BGY/BRA/AMS/MAD/CRL
Ονειρεμένο Ταξίδι
Island/Grönland
GermanWings από Θεσσαλονίκη

German wings δεν παιζει?
GermanWings: Η Θεσσαλονίκη συνδέεται με Köln-Bonn και όχι με Hannover. Θα πρέπει να πάρεις τρένο της Deutsche Bahn με 25+25 ευρώ και μετά κανά 160αρι με την GermanWings (στα τέλη Ιουνίου, τόσο το βγάζει σήμερα). Και αυτό είναι μια καλή λύση αν δε βιάζεσαι και αν θες να δεις και κάτι ακόμη εκτός από το Hannover.
 
Μηνύματα
7
Likes
0
Καλησπερα στην ομορφη και χρησιμη παρεα.Εχω ενα προβλημα και ελπιζω να μπορεσετε να με βοηθησετε.:)

Εδω και καιρο ψαχνω να φερω απο γερμανια ενα αμαξι μετα απο πολυ καιρο νομιζω οτι εχω βρει το καταλληλο για την οικογενεια μου.Το προβλημα μου ειναι οτι απο αυριο μπαινω μεσα (στρατιωτικος) και θα ξαναβγω την κυριακη και δευτερα το πολυ τριτη πρεπει να βρισκομαι γερμανια.
Δυστυχως ουτε εγω ουτε και η γυναικα μου τα παμε καλα με τους υπολογιστες και σ αυτο το σημειο βασιζομαι πανω σας.

Αν καποιος απο σας εχει την καλοσυνη να ψαξει να μου βρει το πιο οικονομικο αεροπορικο εισητηριο μεχρι τη γερμανια σε οποιαδηποτε πολη δεν με απασχολει αυτο με πτηση ειτε απο αλεξανδρουπολη ειτε απο καβαλα ειτε απο θεσσαλονικη θα του ημουν ειλικρινα υποχρεος.η ημερομηνια ειναι 11 η 12 ιουνιου χωρις επιστροφη για 2 ατομα.

σας ευχαριστω εκ των προτερων.
Γιωργος.:):):)
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
δεν ξερω κατα ποσο ειναι ευκολο να πληροφορηθειτε κατ αυτον τον τροπο για τιμες αεροπορικων..
κατ αρχην ακομα και να προτεινουμε εμεις θα πρεπει ετσι κι αλλιως να το κλεισετε εσεις απ το ιντερνετ..

απο θεσσαλονικη στο βερολινο
easyjet στις 11/6 (12 δεν εχει) 76,99
απο θεσσαλονικη στο ντορτμουντ
easyjet στις 12/6 (11 δεν εχει) 65,99

απο θεσσαλονικη στη φρανκφουρτη
Ryanair στις 12/6 (11 δεν εχει) 68,73
απο θεσσαλονικη στo baden baden
Ryanair στις 12/6 (11 δεν εχει) 68,73

και στις δυο εταιρειες υπολογιστε +6 ευρω χρεωση πιστωτικης καρτας ανα εισητηριο.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
το mail σας εχει καποιο προβλημα δεν μπορεσα να σας στειλω εκει γιαυτο τα γραφω εδω.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Καλύτερα εδώ
Τα προσωπικά στοιχεία (email) αφαιρέθηκαν
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
ΕΛΕΟΣ. Thnx Bahari...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.597
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom