ΗΠΑ Εισιτήρια NBA

soniav

Member
Μηνύματα
34
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Καλησπέρα στην ομάδα . θέλω να κλείσω εισιτήρια για αγώνα NBA στην Νέα Υορκη μέσω vivid seats.. ¨Εχει χρησιμοποιήσει κανείς ? Είναι αξιόπιστο?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.493
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Γιατί όχι από το nba.com?
 

soniav

Member
Μηνύματα
34
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
  • Με παραπέμπει στο ticket master. Έχει σε πολύ καλή τιμή και βολικα σε θεση κάποια resale που είναι. Δηλαδη τα αγορασε καποιος και τα πουλαει ξανα .Γνωριζεις αν ειναι γενικα καλα και αξιπιστα?
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Είχα αγοράσει για χόκεϊ από το ticketmaster (δε θυμάμαι βέβαια αν ήταν resale) και ήταν κομπλέ.
 

soniav

Member
Μηνύματα
34
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Είχα αγοράσει για χόκεϊ από το ticketmaster (δε θυμάμαι βέβαια αν ήταν resale) και ήταν κομπλέ.
Τέλεια! Σε ευχαριστώ πολύ!
Μήπως γνωρίζεις και για το Broadway κανένα site ?
 
Last edited by a moderator:

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.961
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
ticketmaster,stubhub, groupon ειναι ολα για χαρα για να κλεισεις εισιτηρια.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.604
Likes
12.423
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

soniav

Member
Μηνύματα
34
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Παρακαλώ για να μην βγαίνουμε off topic υπάρχει αυτό το θέμα: https://www.travelstories.gr/community/threads/Παραστασεις-στο-broadway.60860/
Ναι ναι σε ευχαριστώ θα το κοιτάξω ! Ζήτω συγνωμη για το λάθος .
Είμαι νέα σχετικά στην ομαδα και μαθαίνω σιγά σιγά να το χρησιμοποιώ και εγω σωστά :)
 

Uranique

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα στην ομάδα . θέλω να κλείσω εισιτήρια για αγώνα NBA στην Νέα Υορκη μέσω vivid seats.. ¨Εχει χρησιμοποιήσει κανείς ? Είναι αξιόπιστο?
καλησπέρα, και εγώ το ticketmaster θα προτείνω! είναι πού αξιόπιστο και σου δείχνει ακριβώς τι θέα θα έχεις από οποιαδήποτε θέση διαλέγεις!
καλά να περάσεις, πραγματικά είναι ονειρεμένο ταξίδι!!!
 

IoannaTs

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Καλησπερα θα ήθελα μια πληροφορία,η οποία μπορεί να ακουστεί χαζή,εχω κλείσει εισιτήρια για αγώνα ΝΒΑ τον Απρίλιο από ticketsmaster μου έχουν στείλει το λινκ για τα εισιτήρια στο κινητό μου . Επειδή όμως η συσκευή του κινητού μου χάλασε και θα αλλάξω θα μπορω από την καινουρια συσκευή κανονικά με το λινκ που μου είχαν στείλει να μπω πάλι οταν θα πάω στο γήπεδο ετσι; Και αν προσπαθούσα να μπω από το κινητό του άντρα μου σ αυτό το λινκ θα έμπαινα;Ευχαριστω
 
Μηνύματα
235
Likes
926
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Καλησπερα θα ήθελα μια πληροφορία,η οποία μπορεί να ακουστεί χαζή,εχω κλείσει εισιτήρια για αγώνα ΝΒΑ τον Απρίλιο από ticketsmaster μου έχουν στείλει το λινκ για τα εισιτήρια στο κινητό μου . Επειδή όμως η συσκευή του κινητού μου χάλασε και θα αλλάξω θα μπορω από την καινουρια συσκευή κανονικά με το λινκ που μου είχαν στείλει να μπω πάλι οταν θα πάω στο γήπεδο ετσι; Και αν προσπαθούσα να μπω από το κινητό του άντρα μου σ αυτό το λινκ θα έμπαινα;Ευχαριστω
Δεν σου έχει έρθει email με το εισιτήριο από την Ticketmaster ; Εγώ από τι θυμάμαι είχα τυπώσει την κράτηση και το εισιτήριο το παρέλαβα από το γήπεδο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.120
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom