ΗΠΑ Εισιτηρια για Νεα Υορκη και Τοροντο

AERAS

Member
Μηνύματα
759
Likes
1.118
Ενδιαφέρομαι για εισιτήρια την περίοδο του Πάσχα ή τον Ιούλιο ,είτε Αθήνα-Νέα Υόρκη-Αθήνα
είτε να εμπλέκεται με κάποιο τρόπο το Τορόντο.
Έχω βρει για Πάσχα με alitalia Αθήνα-Νέα Υόρκη μέσω Ρώμης στα 1270? και
το δεκαπενθήμερο του Πάσχα επίσης Αθήνα-Νέα Υόρκη(απευθείας) και επιστροφή Τορόντο-Αθήνα (μέσω Ρώμης) στα 1395?
Πιστεύετε αργότερα θα υπάρξει κάτι οικονομικότερο?
Σημείωση:οι τιμές είναι για δυο άτομα.
 

mchrisober

Member
Μηνύματα
71
Likes
6
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπορα Μπορα
φιλε μου κανεις δεν το γνωριζει αυτο, πιστευω ομως με turkish airlines θα εβρισκες καλυτερες τιμες.

Κανεις δεν γνωριζει να σου πει εαν θα βγει καποια προσφορα, γτ αλλιως ολοι θα περιμεναμε.

Παντως εχε υπ οψην σου οτι το Πασχα των καθολικων νομιζω πεφτει ιδια ημερομηνια με το δικο μας οποτε η κινηση θα ειναι αυξημενη.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
πιστευω ομως με turkish airlines θα εβρισκες καλυτερες τιμες.
Αυτό είναι κάποιου είδους διαφήμιση των Τουρκικών ή το έχεις ψάξει και πράγματι προσφέρει καλύτερες τιμές? Ρωτάω γιατί η ΑΖ τον τελευταίο καιρό προσφέρει σταθερά πολύ δυνατές προσφορές προς Βόρεια Αμερική, ίσως τις καλύτερες που έχουν υπάρξει αυτή την περίοδο.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
γύρος του κόσμου
Παντως εχε υπ οψην σου οτι το Πασχα των καθολικων νομιζω πεφτει ιδια ημερομηνια με το δικο μας οποτε η κινηση θα ειναι αυξημενη.
Το Καθολικό Πάσχα του 2013 είναι στις 31 Μαρτίου. Το Ορθόδοξο στις 5 Μαϊου. ;)
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
Αυτό είναι κάποιου είδους διαφήμιση των Τουρκικών ή το έχεις ψάξει και πράγματι προσφέρει καλύτερες τιμές? Ρωτάω γιατί η ΑΖ τον τελευταίο καιρό προσφέρει σταθερά πολύ δυνατές προσφορές προς Βόρεια Αμερική, ίσως τις καλύτερες που έχουν υπάρξει αυτή την περίοδο.
Σε αναζήτηση που έχω κάνει κι εγώ..όντως η Turkish Airlines είναι φτηνή, βρίσκω Αθήνα - Νέα Υόρκη (μέσω Κωνσταντινούπολης) με 595 ευρώ με επιστροφή!
Πολύ καλή τιμή...ενώ η Air France για παράδειγμα στις ίδιες ημερομηνίες μου βγαίνει πάλι πήγαινε-ελα στα 700 κάτι περίπου.
Θέλω να ταξιδέψω 10 Μαίου περίπου...για κανα 10ήμερο...

Παιδιά, επί τη ευκαιρία να ρωτήσω κι εγώ κάτι....δεν έχω ταξιδέψει ξανά εκτός Ευρώπης και δεν έχω διαβατήριο, εντός μια χαρά έκανα τη δουλειά μου....τώρα πρέπει να βγάλω διαβατήριο??? Πόσο κοστίζει???
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Σε αναζήτηση που έχω κάνει κι εγώ..όντως η Turkish Airlines είναι φτηνή, βρίσκω Αθήνα - Νέα Υόρκη (μέσω Κωνσταντινούπολης) με 595 ευρώ με επιστροφή!
Πολύ καλή τιμή...ενώ η Air France για παράδειγμα στις ίδιες ημερομηνίες μου βγαίνει πάλι πήγαινε-ελα στα 700 κάτι περίπου.
Θέλω να ταξιδέψω 10 Μαίου περίπου...για κανα 10ήμερο...

Παιδιά, επί τη ευκαιρία να ρωτήσω κι εγώ κάτι....δεν έχω ταξιδέψει ξανά εκτός Ευρώπης και δεν έχω διαβατήριο, εντός μια χαρά έκανα τη δουλειά μου....τώρα πρέπει να βγάλω διαβατήριο??? Πόσο κοστίζει???
Δικαιολογητικά - Περιεχόμενο

Δες εδώ για πληροφορίες...για διαβατήριο διάρκειας 5 ετών βγαίνει γύρω στα 85 ευρώ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.799
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom