ΗΠΑ Εισιτηρια New York-Las Vegas

koni206

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Γεια σε ολους!
Μετα τις εκπληκτικες προσφορες των αεροπορικων για ΗΠΑ πηρα και εγω αποφαση να κανονισω την εξορμηση μου στη Νεα Υορκη για το Μαρτη του 2012... Ναι, το ξερω, αργει, αλλα πρεπει να μαζεψουμε κ κανα $!!:p
κ επειδη δεν πας κ καθε μερα αμερικη, ειναι ευκαιρια να επισκεφθω κ ενα φιλικο σπιτι στο Λας Βεγκας. ο προβληματισμος ειναι ο εξης. οι εσωτερικες πτησεις νεα υορκη-λας βεγκας ενω κοστιζουν πανω κατω 200$ για τουσ προσεχεις 2-3 μηνες, ομως για καποιο λογο την περιοδο που κοιταω ειναι στα 600+ $!! ξερει καποιος αν θα πεσουν με τον καιρο, ωστε να κλεισω αρχικα το αθηνα-νεα υορκη- αθηνα κ επειτα να περιμενω μια καλη τιμη? ή ειναι η περιοδος τετοια που δεν θα βρω κατι καλυτερο? για τη πολλαπη διαδρομη αθηνα-νεα υορκη-λας βεγκας- αθηνα, η lufthansa κοστιζει 1000 ευρω ενω η alitalia δεν μου δινει καν τιμη για το συγκεκριμενο δρομολογιο!! ελπιζω να εγινε κατανοητος ο προβληματισμος μου! :roll:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πέφτεις πάνω στο spring break των κολλεγίων. Καλύτερα να μην πας στο Vegas εκείνη την εποχή (10-25/3), τόσο λόγω των αεροπορικών, όσο και γιατί θα γίνεται χαμός από πιτσιρίκια...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πέφτεις πάνω στο spring break των κολλεγίων. Καλύτερα να μην πας στο Vegas εκείνη την εποχή (10-25/3), τόσο λόγω των αεροπορικών, όσο και γιατί θα γίνεται χαμός από πιτσιρίκια...
μα κι αυτός "πιτσιρίκι" είναι..μπορεί γι αυτό ακριβώς να πηγαίνει. αν και γενικά συμφωνώ να μην πάει. γραμμή για Fort Lauderdale, εκεί πάει ο κόσμος αυτή την εποχή..
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
Γεια σε ολους!
για τη πολλαπη διαδρομη αθηνα-νεα υορκη-λας βεγκας- αθηνα, η lufthansa κοστιζει 1000 ευρω ενω η alitalia δεν μου δινει καν τιμη για το συγκεκριμενο δρομολογιο!! ελπιζω να εγινε κατανοητος ο προβληματισμος μου! :roll:
για ποιο λογο να κανει η αλλιταλια δρομολογιο Νεα Υορκη-Λασ Βεγκας?? και η λουφτχανσα το κανει δηλαδη?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom