Γενικά Ιταλία Εκδρομή εκτός Ιταλίας από Μπολονια - Δεκεμβριος

billstamaniac

Member
Μηνύματα
71
Likes
86
Καλημέρα σας,

θα είμαι στη μπολονια για περιπου δεκα ημερες το Δεκεμβριο , αυτό που θα ηθλενα να ρωτήσω για εκεινη την περιόδο υπάρχει κανενας προορισμός εκει μέχρι 4 ωρες με αμάξι για εκτός Ιταλίας που να αξίιζει , περσι είχα πάει Λουμπλιάνα οπότε την αποκλείουμε
 
Μηνύματα
38
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
New York
Καλημέρα σας,

θα είμαι στη μπολονια για περιπου δεκα ημερες το Δεκεμβριο , αυτό που θα ηθλενα να ρωτήσω για εκεινη την περιόδο υπάρχει κανενας προορισμός εκει μέχρι 4 ωρες με αμάξι για εκτός Ιταλίας που να αξίιζει , περσι είχα πάει Λουμπλιάνα οπότε την αποκλείουμε
Φίλε μου με 4 ώρες δρόμο δύσκολο να βρεις προορισμό εκτός Ιταλίας..Με 10 μέρες πάντως που διαθέτεις μπορείς να πας Ραβένα, Πάρμα,Πάντοβα, Σιένα, Φεράρα, Μπολτσάνο, Περούτζια...Ή και στα πιο κλασσικά σε περίπτωση που δεν έχεις πάει όπως Φλωρεντία, Πίζα, Γένοβα, Τορίνο, Μιλάνο, Βερόνα. Δόξα το θεό η Ιταλία έχει άπειρες επιλογές ειδικά αν έχεις και αυτοκίνητο όπως είπες.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.814
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Περίπου στις 3 ώρες είναι το Λουγκανο και κάπου το ίδιο είναι και η Cortina και μετά πας Αυστρία.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Καλημέρα σας,

θα είμαι στη μπολονια για περιπου δεκα ημερες το Δεκεμβριο , αυτό που θα ηθλενα να ρωτήσω για εκεινη την περιόδο υπάρχει κανενας προορισμός εκει μέχρι 4 ωρες με αμάξι για εκτός Ιταλίας που να αξίιζει , περσι είχα πάει Λουμπλιάνα οπότε την αποκλείουμε
Σαν Μαρίνο.
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.503
Στο Villach της Αυστρίας ακριβώς 4 ώρες! Επίσης σε 3,30 ώρες είσαι στη Σλοβενία Portoroz, Piran, Izola, Koper που είναι παραλιακά και πανέμορφα! Αξίζει εκεί περισσότερο καλοκαίρι αλλά και τον χειμώνα θα πήγαινα....!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.706
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom