Εκπομπή Travelstories 31 - Βόρειο Σέλας - Αρχιπέλαγος Λοφότεν

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το ζητήσατε, σας το παρουσιάζουμε :xalara: ελάτε να σας ξεναγήσουμε στο αρχιπέλαγος του Λοφότεν στη Βόρεια Νορβηγία! Ο σημερινός μας καλεσμένος @anlazar μας περιγράφει και μας δείχνει φανταστικές φωτογραφίες από το εκπληκτικό του ταξίδι στον αρκτικό κύκλο. Ακούστε για τα μαγευτικά παγωμένα τοπία, ξεναγηθείτε σε απομονωμένα χωριά, δείτε τις εικόνες από τις απίθανες διαδρομές της περιοχής, και ακολουθήστε μας στο κυνήγι για το Βόρειο Σέλας!

Αν σας άρεσε η εκπομπή βοηθήστε μας να κάνουμε κι'άλλες με τους δύο παρακάτω τρόπους:
  • μπείτε στο κανάλι μας στο YouTube εδώ και κάντε εγγραφή με το κόκκινο κουμπάκι δεξιά και πατήστε και το καμπανάκι με τις ειδοποιήσεις
  • μοιραστείτε τις εκπομπές στα social media και παρακινείστε φίλους σας να κάνουν εγγραφή στο κανάλι μας

Βεβαίως μη ξεχνάτε ότι όλες οι εκπομπές είναι πια διαθέσιμες και στο Podcast του Travelstories, το οποίο μπορείτε να βρείτε εδώ, ή σε οποιαδήποτε υπηρεσία ακούτε τα podcast σας, όπως το spotify ή το apple podcasts.

Φύγαμε:

 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.964
Likes
9.353
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πολύ καλή εκπομπή, ο anlazar εξαιρετικός μας μετέφερε τον ενθουσιασμό του!
Αν υπήρχε καμιά αναφορά σε κοκοφοίνικες η εκπομπή θα άγγιζε το τέλειο :haha: αλλά κι έτσι του δίνω συγχαρητήρια :clap:.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Κι εμένα η αγαπημένη εκπομπή της σειράς έως τώρα γιατί ο ομιλητής είναι προσγειωμένος και ρεαλιστικός μεταφέροντάς σε νοερά στο κλίμα της εκδρομής.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.877
Likes
14.378
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ονειρεμένες οι εικόνες σου Αντώνη και πολύ όμορφη η αφήγηση. Αφού ακόμα κι ο Δεφ είναι εκστασιασμένος! Ευχαριστούμε.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Εξαιρετικός! Υπέροχες χειμωνιάτικες εικόνες. Συναινώ κι εγώ για την ξεχωριστή ομορφιά των Lofoten αν και το έζησα καλοκαίρι.
Ελπίζω να σε ξαναδούμε (μήπως μια εκπομπή για τη Μαδαγασκάρη;)
 

anlazar

Member
Μηνύματα
134
Likes
917
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Γαλλική Πολυνησία
Εξαιρετικός! Υπέροχες χειμωνιάτικες εικόνες. Συναινώ κι εγώ για την ξεχωριστή ομορφιά των Lofoten αν και το έζησα καλοκαίρι.
Ελπίζω να σε ξαναδούμε (μήπως μια εκπομπή για τη Μαδαγασκάρη;)
Ευχαριστώ πολύ! Όντως τη Μαδαγασκάρη την έχω αιτηθεί στα ανώτερα κλιμάκια ! Ίδωμεν !
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Από τις καλύτερες φωτογραφίες που έχω δει στο φόρουμ! Εξαιρετικό ταξίδι και συμφωνώ ακριβώς σε αυτό που είπε ο Δευκαλίων, θες να κλείσεις επί τόπου εισιτήρια! Το κόστος σύμφωνα με τα λεγόμενα φαντάστηκα ότι θα ξεπερνούσε κατά πολύ τις 2-2.500 χιλ. €!
 

Jose_antonio

Member
Μηνύματα
30
Likes
507
Επόμενο Ταξίδι
Alaska, USA
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Aντώνη πολύ ωραια η αφήγηση!! Πήγα και εγώ στο Abisko τον περασμενο Οκτώβρη και είδα το σέλας και μαλιστα πηγα λογω kp5! Τρομερά τοπια...αγαπημένος προορισμος η βορεια σκανδιναβια!
 

anlazar

Member
Μηνύματα
134
Likes
917
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Γαλλική Πολυνησία
Aντώνη πολύ ωραια η αφήγηση!! Πήγα και εγώ στο Abisko τον περασμενο Οκτώβρη και είδα το σέλας και μαλιστα πηγα λογω kp5! Τρομερά τοπια...αγαπημένος προορισμος η βορεια σκανδιναβια!
Είμαι σίγουρος ότι η φήμη του για το Σέλας δικαίως είναι από τις καλύτερες και απλώς εμείς ήμασταν άτυχοι ! Θα ξαναπήγαινα Abisko για να το δω και με (φως) γιατί δεν το χαρήκαμε καθόλου !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.772
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom