Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ckabi

Member
Μηνύματα
59
Likes
30
Μέχρι τις 31/12/2013 με τον εκπτωτικό κωδικό XMAS13 το airfasttickets.gr δίνει έκπτωση 15€. Το καλό του κωδικού αυτού είναι ότι δεν έχει όρους όπως πήγαινε-έλα, ελάχιστα άτομα κτλ.

Τον χρησιμοποίησα 2 φορές (μία πήγαινε ,μία έλα 2x15=30€) και έκλεισα εισιτήρια για Ρόδο το καλοκαίρι. Σε συνδυασμό με την επιστροφή που δίνει το e-cashback.gr μπορεί κανεις να γλιτώσει ακόμη 2x11.50=23€ σε μορφή επιστροφής. Οπότε το ταξίδι μου κόστισε 26 ευρώ.

Για αλλο προορισμό που δοκίμασα 24άρι εισιτήριο της aegean όταν πήγαινα να πληρώσω μου έβγαλε ένα error το airfasttickets.gr (τουλάχιστον την ημερομηνία που δοκίμασα εγω) και δεν το δεχότανε (με η χωρίς εκπτωτικό κωδικό). Αν δοκιμάσετε και εσείς πείτε μου αν το αγοράσατε με επιτυχία
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Μέχρι τις 31/12/2013 με τον εκπτωτικό κωδικό XMAS13 το airfasttickets.gr δίνει έκπτωση 15€. Το καλό του κωδικού αυτού είναι ότι δεν έχει όρους όπως πήγαινε-έλα, ελάχιστα άτομα κτλ.

Τον χρησιμοποίησα 2 φορές (μία πήγαινε ,μία έλα 2x15=30€) και έκλεισα εισιτήρια για Ρόδο το καλοκαίρι. Σε συνδυασμό με την επιστροφή που δίνει το e-cashback.gr μπορεί κανεις να γλιτώσει ακόμη 2x11.50=23€ σε μορφή επιστροφής. Οπότε το ταξίδι μου κόστισε 26 ευρώ.

Για αλλο προορισμό που δοκίμασα 24άρι εισιτήριο της aegean όταν πήγαινα να πληρώσω μου έβγαλε ένα error το airfasttickets.gr (τουλάχιστον την ημερομηνία που δοκίμασα εγω) και δεν το δεχότανε (με η χωρίς εκπτωτικό κωδικό). Αν δοκιμάσετε και εσείς πείτε μου αν το αγοράσατε με επιτυχία
γλύτωσες δηλαδή 53 ευρώ??
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
και πως σου επιστρεφει χρηματα?αν θες μπορεις να γραψεις αναλυτικα τι παιζει με ecashback ειτε εδω ειτε σε prive msg?
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Last edited:

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
το διαβασα,απλα θελω να ρωτησω αν τους στελνεις με mail την αποδειξη αγορας και τα στοιχεια του paypal και σου στελνουν πισω τα λεφτα?
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
το διαβασα,απλα θελω να ρωτησω αν τους στελνεις με mail την αποδειξη αγορας και τα στοιχεια του paypal και σου στελνουν πισω τα λεφτα?
Όχι. Κλείνεις το αεροπορικό μέσω του link της μηχανής κράτησης που σου παρέχει το e-cashback.gr. Kαι η επιστροφή μπαίνει μετά από μερικές ημέρες στο λογαριασμό σου αυτόματα.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.712
Likes
11.262
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ευχαριστούμε! :) Μόλις έκλεισα κι εγώ ένα εισιτήριο εσωτερικού σε πάρα πολύ χαμηλή τιμή! :)
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Για όποιον δεν έχει κλείσει ακόμα η izocard.com (αντίστοιχο site με το e-cashback.gr) δίνει 17 ευρώ επιστροφή σε κρατήσεις απ' την airfasttickets.gr. Η διαφορά είναι ότι στην izocard.com μπορείτε να εξαργυρώσετε τις επιστροφές σας όταν έχετε από 30 ευρώ και άνω (αντί για 20 στo e-cashback.gr).

http://www.izocard.com/view_retailer.php?rid=964
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.712
Likes
11.262
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Για όποιον δεν έχει κλείσει ακόμα η izocard.com (αντίστοιχο site με το e-cashback.gr) δίνει 17 ευρώ επιστροφή σε κρατήσεις απ' την airfasttickets.gr. Η διαφορά είναι ότι στην izocard.com μπορείτε να εξαργυρώσετε τις επιστροφές σας όταν έχετε από 30 ευρώ και άνω (αντί για 20 στo e-cashback.gr).

http://www.izocard.com/view_retailer.php?rid=964
Ευχαριστούμε! Καλή φάση για μελλοντική χρήση (καθώς με το 19άρι που πλήρωσα τώρα τι να εξαργύρωνα; :D).
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
North66, sofianaxos, ckabi
Ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες. Δεν τα γνώριζα τα sites και κοιτάζοντας τα βλέπω ότι είναι γεμάτα προσφορές! Να 'στε καλά. :icon_biggrin:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.223
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom