Ελευσίνα-Πειραιάς, βοήθεια για δρομολογιο λεωφορείου...

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Μήπως ξερει καποιος αν υπαρχει λεωφορείο απο την 112 πτερυγα μαχης (εξω ή κοντα στη μοναδα) στην Ελευσίνα? Τελικος προορισμός ειναι ο Πειραιάς. Δεν μπορω να επικοινωνήσω με το 185 και το ταξιδι ειναι αυριο.:xmas_rolleyes:

Ευχαριστω.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.274
Υπάρχει αυτο που πάει στην Πλατεία Κουμουνδούρου.Απο εκεί(Ομόνοια) με τον ηλεκτρικό στον Πειραιά θα είναι μεγάλος κύκλος φαντάζομαι.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Υπάρχει μια στάση λεωφορείου κάτω από τη Νέα Εθνική Οδό που λέγεται στάση Αεροδρομίου. Από εκεί η πύλη της 112 είναι γύρω στο ενάμιση χιλιόμετρο. Από εκεί έπαιρναν λεωφορείο οι σμηνίτες για Αθήνα-Πειραιά όταν ήμουνα στην 112. Συγκεκριμένα τα λεωφορεία 845 ή 871 για Πειραιά.

845

871

Υπάρχει και βόρεια πύλη της 112 στη λεωφόρο ΝΑΤΟ αλλά από εκεί δεν ξέρω τι λεωφορεία περνάνε.
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Υπάρχει αυτο που πάει στην Πλατεία Κουμουνδούρου.Απο εκεί(Ομόνοια) με τον ηλεκτρικό στον Πειραιά θα είναι μεγάλος κύκλος φαντάζομαι.
Υπάρχει μια στάση λεωφορείου κάτω από τη Νέα Εθνική Οδό που λέγεται στάση Αεροδρομίου. Από εκεί η πύλη της 112 είναι γύρω στο ενάμιση χιλιόμετρο. Από εκεί έπαιρναν λεωφορείο οι σμηνίτες για Αθήνα-Πειραιά όταν ήμουνα στην 112. Συγκεκριμένα τα λεωφορεία 845 ή 871 για Πειραιά.

845

871

Υπάρχει και βόρεια πύλη της 112 στη λεωφόρο ΝΑΤΟ αλλά από εκεί δεν ξέρω τι λεωφορεία περνάνε.
Τέλεια, ευχαριστω πάρα πολυ!
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Υπάρχει μια στάση λεωφορείου κάτω από τη Νέα Εθνική Οδό που λέγεται στάση Αεροδρομίου. Από εκεί η πύλη της 112 είναι γύρω στο ενάμιση χιλιόμετρο. Από εκεί έπαιρναν λεωφορείο οι σμηνίτες για Αθήνα-Πειραιά όταν ήμουνα στην 112. Συγκεκριμένα τα λεωφορεία 845 ή 871 για Πειραιά.

845

871

Υπάρχει και βόρεια πύλη της 112 στη λεωφόρο ΝΑΤΟ αλλά από εκεί δεν ξέρω τι λεωφορεία περνάνε.
Να'σαι καλα το 871 ειναι αυτο που θελουμε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.764
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom