Γενικά Εναλλακτικες διακοπες-SOS!!!

nkarag

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Γεια σας.Θα είμαστε μια παρέα 3 ατόμων και επειδή no money no honey για ξενοδοχείο θέλουμε τα φώτα σας.Θα κάνουμε κανουμε ένα tour σε 3-4 νησάκια και αυτό που θέλουμε είναι να παίζει camping ελεύθερο ή οργανωμένο και να έχει μια υποτυπώδη διασκέδαση.Μια πρώτη σκέψη ήταν για Κουφονήσια-Ίο-Αμοργό-Σχοινουσα,Ηρακλεια.Καμιά πρόταση???
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Γεια σας.Θα είμαστε μια παρέα 3 ατόμων και επειδή no money no honey για ξενοδοχείο θέλουμε τα φώτα σας.Θα κάνουμε κανουμε ένα tour σε 3-4 νησάκια και αυτό που θέλουμε είναι να παίζει camping ελεύθερο ή οργανωμένο και να έχει μια υποτυπώδη διασκέδαση.Μια πρώτη σκέψη ήταν για Κουφονήσια-Ίο-Αμοργό-Σχοινουσα,Ηρακλεια.Καμιά πρόταση???
Για ελεύθερο Camping 2 είναι οι προορισμοί στις Κυκλάδες μακράν. Δονούσα και Ανάφη.
Κυριολεκτικά ο χαμός απο κόσμο που είναι του σπορ.
Επίσης, ελεύθερο είδα και στη Κίμωλο, όπως και στο κάτω Κουφονήσι. Καμία σχέση όμως με τα δύο πρώτα.
Ίο οργανωμένο στο Μυλοπότα, και Αμοργό επίσης οργανωμένο στην Αιγιάλη.
Ηρακλειά & Σχοινούσα, τουλάχιστον πέρυσι δεν έχω να θυμάμαι κάτι σχετικό.
Κάνε την έρευνα σου κι εδώ είμαστε.
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.448
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
Βασικα ελευθερο με την κατ εξοχην εννοια του μπορεις να κανεις οπουδηποτε.. Κοινως οπου κ να πας να την πεσεις για υπνο. Εκτος αν εννοεις "οργανωμενο"- ελευθερο καμπινγκ οπου δηλαδη κανουν επισημα ελευθερο καμπινγκ πολυς κοσμος μαζεμενος για να μην εισαι μονος..
Αλλα εγω εχω κανει ελευθερο ευβοια, αμοργο, ηρακλεια, θασο, σαμοθρακη κ σε ολα τα μερη οπου μας εβρισκε το βραδυ κοιμομασταν ειτε σε σκηνακι ειτε χυμα στην παραλια..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.275
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom