Γαλλία Γερμανία Ελβετία Ηνωμένο Βασίλειο Ισπανία Ολλανδία Επισκεψιμες κτηνοτροφικες μοναδες στην ευρωπη

zenio

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ευξεινος ποντος
γεια σααααςςς
λοιπον,προκεται με ενα φιλο να κανουμε ενα interail trip σε:
Λονδινο-Αμστερνταμ-Μοναχο-Βερνη-Παρισι-Μαδριτη-Σεβιλη-Γραναδα
αυτες ειναι οι πολεις που θα επισκεφθουμε

στο προγραμμα του ταξιδιου θελουμε να βαλουμε τουλαχιστον 2 επισκεψεις σε κτηνοτροφικες μοναδες,η μια οπωσδηποτε στην Ολλανδια κ η αλλη σε Γαλλια η Ισπανια,η και στις 2 χωρες,δηλαδη 3 επισκεψεις,το βλεπουμε αυτο

δεν μπορω να βρω κ πολυ ευκολα sites απο κτηνοτροφικες μοναδες στο ιντερνετ οταν ψαχνω στα αγγλικα,ενα φιλαρακι μου ειπε τη λεξη φαρμα στα Ολλανδικα κ μπορω να βρω οτι βρηκα καποια πραγματα αλλα τα περισσοτερα δεν ειναι στα Αγγλικα κ δυσκολευομαι

αυτο που θελω ειναι αν ξερει καποιος να μου πει sites απο μοναδες,η συνεταρισμους η αν θεωρει οτι θα πρεπει να επικοινωνησουμε με τα υπουργεια της εκαστοτε χωρας η οποιαδηποτε ιδεα ωστε να βρουμε κτηνοτριφικες μοναδες...νομιζω οτι ειναι αρκετα εξειδικευμενο το θεμα κ λιγο δυσκολα θα υπαρχει καποιος που να γνωριζει

επιπροσθετες πληροφοριες για εμας
1ειμαστε φοιτητες δοιηκησης επιχειρησεων,22 ετων
2 ο πατερας μου ειναι κτηνοτροφος
3ενδιαφερομαστε κυριως για μοναδες εκτροφης προβατων κ τυροκομεια αλλα οχι μονο γιαυτα


οποιαδηποτε πληροφορια-διορθωση-γνωμη-προταση δεκτη κ συζητησιμη

ευχαριστω για την προσοχη κ συγνωμη αν σας κουρασα
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
πωω
κανεις ε?
γμτ
ε μα ψάχνεις κάτι πολύ εξειδικευμένο. στείλε ένα μείλ ή τελ. στον εξυπηρετικότατο πανελλήνιο κτηνιατρικό σύλλογο. επαγγελματίες με εμπειρία και διεθνείς σχέσεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.717
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom