Επιταξη καθηγητων και ταξιδι

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ονειρεμένο Ταξίδι
φινλανδια
μηπως γνωριζετε ρε παιδια τι γινετε στην περιπτωση των επιταγμενων καθηγητων αν εχουν το δικαιωμα εξοδου απο τη χωρα ????
 

maska_29

Member
Μηνύματα
381
Likes
788
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Να δω το Σέλας...
μηπως γνωριζετε ρε παιδια τι γινετε στην περιπτωση των επιταγμενων καθηγητων αν εχουν το δικαιωμα εξοδου απο τη χωρα ????
Με επιστροφή... δεν ξέρω!
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΡΩΣΙΑ
μηπως γνωριζετε ρε παιδια τι γινετε στην περιπτωση των επιταγμενων καθηγητων αν εχουν το δικαιωμα εξοδου απο τη χωρα ????
πολύ φοβάμαι πως δεν επιτρέπεται όχι μόνο η έξοδος απο τη χώρα αλλά ούτε η απομάκρυνση πάνω απο 30 χλμ απο την οργανική θέση (αν υπάρχει!!)...αλλά σιγά τώρα μην μείνουμε δέσμιοι της ηλιθιότητας τους !Να φανταστείς εμένα ο άντρας μου χειρουργούνταν και ζήτησα μόνο για μια μέρα άδεια -τη μέρα του χειρουργείου-και δεν μου την έδωσαν !Τι έπρεπε δηλαδή να γίνει ;;να μην πάω ή να περιμένω να λήξει η επίταξη για να χειρουργηθεί ;
Φυσικά και πήγα ...και φυσικά θα πάω και στην Ιταλία ..έχω βγάλει τα εισιτήρια θα χάσω τα λεφτά μου γιατί αυτοί που μας κυβερνάν είναι τρελοί;;; ας μην τους φοβόμαστε τόσο ..Αρκετά
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.995
Likes
12.063
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Φυσικά και πήγα ...και φυσικά θα πάω και στην Ιταλία ..έχω βγάλει τα εισιτήρια θα χάσω τα λεφτά μου γιατί αυτοί που μας κυβερνάν είναι τρελοί;;; ας μην τους φοβόμαστε τόσο ..Αρκετά

Αναρχικια...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.786
πολύ φοβάμαι πως δεν επιτρέπεται όχι μόνο η έξοδος απο τη χώρα αλλά ούτε η απομάκρυνση πάνω απο 30 χλμ απο την οργανική θέση (αν υπάρχει!!)...
Φυσικά και πήγα ...και φυσικά θα πάω και στην Ιταλία ..έχω βγάλει τα εισιτήρια θα χάσω τα λεφτά μου γιατί αυτοί που μας κυβερνάν είναι τρελοί;;; ας μην τους φοβόμαστε τόσο ..Αρκετά
Καλά, βγάλε κι ένα πλαστό διαβατήριο για καλό και για κακό... :cool:
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΡΩΣΙΑ
Καλά, βγάλε κι ένα πλαστό διαβατήριο για καλό και για κακό... :cool:
Για την Ιταλία δεν χρειάζομαι διαβατήριο , με την ταυτότητα μου θα πάω και αυτή δεν γράφει τι δουλειά κάνω!!!!Αμαν πια !έχω δικαίωμα να φάω τα λίγα λεφτά που μου δίνουν -για όσο μου τα δίνουν ακόμα -όπου γουστάρω
 

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ονειρεμένο Ταξίδι
φινλανδια
για τη συζυγο προκειται και δε ξερουμε τι να κανουμε και για το 3μερο του αγιου πνευματος, αλλα και για το καλοκαιρι...αραγε στο υπουργειο θα γνωριζουν?
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Για την Ιταλία δεν χρειάζομαι διαβατήριο , με την ταυτότητα μου θα πάω και αυτή δεν γράφει τι δουλειά κάνω!!!!Αμαν πια !έχω δικαίωμα να φάω τα λίγα λεφτά που μου δίνουν -για όσο μου τα δίνουν ακόμα -όπου γουστάρω
Θεωρητικά το υπουργείο έχει το δικαίωμα να σας φωνάξει και το καλοκαίρι για εργασία.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.672
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Μέχρι πότε ισχύει η επίταξη;
 

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ονειρεμένο Ταξίδι
φινλανδια
μεχρι να τους κοινοποιησουν αρση επιταξης...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.798
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom