Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Τελικά έιχε. Οχι σταθμούς στο δρόμο που τα παίρνεις με κάρτα, όπως σε άλλες χώρες, αλλα είχε μαγαζιά τουριστικά που νοίκιαζες........... Δυστυχώς δε τα βρήκαμε εγκαίρως . Χθες γύρισα........
Ωραία, καλά έκανες και το ανάρτησες για να γνωρίζουν αυτοί που ενδιαφέρονται.. εγώ είπαμε ποδαράκια...
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Αμα κλείσω εισιτήρια για Βατικανό στις 9 το πρωί τι ώρα πρέπει να είμαστε εκεί?
 

VALANTIS_p

Member
Μηνύματα
151
Likes
46
Επόμενο Ταξίδι
Αναλόγως τα λεφτά μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Kόστα Ρίκα
Πάντως σε προηγούμενα ποστ βρήκα κάποιες πληροφορίες που μου φάνηκαν πολύ χρήσιμες............
Ειδικά μια για ένα συγκεκριμένο εστιατόριο........ Ευχαριστώ πολύ.
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Δέκα - δεκαπέντε λεπτά πριν καλά είναι .. δεν περιμένετε στη μεγάλη ουρά....
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δέκα - δεκαπέντε λεπτά πριν καλά είναι .. δεν περιμένετε στη μεγάλη ουρά....
Το στηριζεις καπου αυτο? Γιατι ουδεις δεν θα μπει πριν τις 9 κ δεν κερδιζεις απολυτως τιποτε. Γι αυτο εχουν ανα μισαωρο εισοδο. Εντελως περιττο επαναλαμβανω, κι ας χλευαστηκε η απαντηση μου, να παει κανεις εστω κ ενα λεπτο πριν. Απλα θα περιμενει 10-15' επιπλεον ασκοπα.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Το στηριζεις καπου αυτο? Γιατι ουδεις δεν θα μπει πριν τις 9 κ δεν κερδιζεις απολυτως τιποτε. Γι αυτο εχουν ανα μισαωρο εισοδο. Εντελως περιττο επαναλαμβανω, κι ας χλευαστηκε η απαντηση μου, να παει κανεις εστω κ ενα λεπτο πριν. Απλα θα περιμενει 10-15' επιπλεον ασκοπα.
Εγώ προσωπικά δεν σε χλεύασα...Διότι δεν γνωρίζω γιαυτό και ρώτησα...Απλα απάντησα με χιούμορ όπως έκανες κ εσύ! Απλα καλό θα ήταν να απαντάμε σοβαρά σε κάποιον που ρωτάει κάτι. Γιαυτό είναι το φορουμ!
 

VALANTIS_p

Member
Μηνύματα
151
Likes
46
Επόμενο Ταξίδι
Αναλόγως τα λεφτά μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Kόστα Ρίκα
Eγώ το Σάββατο πάντως, πήγα κ καθυστερημένος γιατί πήγα να μπω βλακωδώς απο την πλατεία του Αγίου Μάρκου, ερχόμενος απο το Αγγελόκαστρο κ μετά ανακάλυψα ότι η είσοδος του Μουσείου είναι στου διαόλου το κέρατο κ έτρεχα....
Είχα ραντεβού στις 15"00
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εγώ προσωπικά δεν σε χλεύασα...Διότι δεν γνωρίζω γιαυτό και ρώτησα...Απλα απάντησα με χιούμορ όπως έκανες κ εσύ! Απλα καλό θα ήταν να απαντάμε σοβαρά σε κάποιον που ρωτάει κάτι. Γιαυτό είναι το φορουμ!
Δεν ειπα οτι χλευασες εμενα. Την απαντηση, τα γραφομενα σχολιαζουμε κ μονο, οχι τα ατομα.
Η απαντηση ηταν σοβαρη, δεν το αντιληφθηκες μαλλον. Το εξηγησα, ενα δευτερολεπτο πριν αρκει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.725
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom