Turkish Airlines Τurkish Airlines

andpsy

Member
Μηνύματα
268
Likes
648
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Στο τσέκ ιν θα στα ζητήσει αυτά
 

teol20

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Καλησπερα στη ταξιδιωτικη παρεα!
Εκανα κρατηση για SKG-MAN via IST μεσω ταξιδιωτικου γραφειου και ενω μου εμφανιζε ενιαιο δρομολογιο το γραφειο μου εκανε δυο διαφορετικες κρατησεις για SKG-IST και IST-MAN. Θα υπαρχει λετε καποιο θεμα με τις βαλιτσες;

Επίσης το δωρεαν τσεκ ιν πότε ανοιγει; 24 ή 48 ωρες πριν τη πτηση; Για να διαλεξω καμια παραθυρατη θεση. Δεν θελω να πληρωσω απο τωρα για θεση...

Thanks guys για τις απαντησεις σας!
 
Μηνύματα
620
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Εγω βρεθηκα στην κων/πολη τρανζιτ,απο ν.υορκη και εκανα το τουρ της πολης,δωρεαν με την τουρκικη.Εξαρταται απο τις ωρες που εχεις,πηγαινε στην σελιδα της τουρκικης και βρες το touristanbul,διαβασε το και αν σε βολευει καντο.Εγω περασα πολυ ωραια!
Αν και έχει περάσει πολύς χρόνος από την απάντηση τους, ήθελα να σε ρωτήσω αν αξίζει σαν πρόγραμμα διότι πρόσφατα έκλεισα με turkish και διάλεξα 10 ώρες αναμονή για το συγκεκριμένο πρόγραμμα. Μήπως να τις ξοδέψω μόνος μου στην Πόλη?
 

Konstantinb

Member
Μηνύματα
214
Likes
933
@Δημήτρης X. εγώ έκανα φέτος ένα tour μαζί τους των 12:00 και είχε και φαγητό μέσα, δωρεάν φυσικά, Ντολμά Μπαχτσέ μπήκαμε, δωρεάν πάλι και στο λεπτό αφήνοντας την ουρά στην άκρη και μιλάς και με κανέναν άνθρωπο που είστε κατά τύχη στο ίδιο μέρος. Μη περιμένεις να δεις την Κωνσταντινούπολη, αλλά για ξεμούδιασμα μια χαρά βολτίτσα είναι.
 
Μηνύματα
234
Likes
925
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Καλημέρα,

Μια εύκολη ερωτησούλα έχω, Αν μπορεί να μου απαντήσει κάποιος.

Πάω να κάνω check in στο site της turkish airlines ( πάω Κων/πολη) και στο μέρος που έχει να βάλεις τα στοιχεία σου, εχει μόνο επιλογή διαβατηρίου και ημερομηνία λήξης. Εγω έχω ταυτότητα όμως. Τι δεν κάνω σωστά?

Πάω στα γκισέ αυρίο στο αεροδρόμιο για να κάνω check in ?


73357325_10157973135294415_7407698045812342784_n.jpg
 

greg13

Member
Μηνύματα
18
Likes
9
Πεταω με την turkish απο αθηνα για εδιμβουργο με ανταποκριση κωσταντινουπολη.εχω κανω το τσεκ ιν για το πηγαινε και ενω στο αρχικο σταδιο μου δειχνει οτι παει να γινει για ολο το ταξιδι μετα οταν αποθηκευσα το boarding pass μου δειχνει μονο IST EDI..τι εχω κανει λαθος;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Δεν υποστηρίζουν ηλεκτρονικό boarding pass στο αεροδρόμιο της Αθήνας. Πρέπει να περάσεις από το γκισέ να το πάρεις πριν την πτήση.
 

greg13

Member
Μηνύματα
18
Likes
9
Δεν υποστηρίζουν ηλεκτρονικό boarding pass στο αεροδρόμιο της Αθήνας. Πρέπει να περάσεις από το γκισέ να το πάρεις πριν την πτήση.
Kαι στην επιστροφη που εχουμε 1ωρα σταση στο αεροδρομιο της κωσταντινουπολης οπως ερχομαστε απο εδιμβουργο για να παμε αθηνα τι γινεται με το τσεκ ιν;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Kαι στην επιστροφη που εχουμε 1ωρα σταση στο αεροδρομιο της κωσταντινουπολης οπως ερχομαστε απο εδιμβουργο για να παμε αθηνα τι γινεται με το τσεκ ιν;
Λογικά θα έχεις πάρει και τα δυο boarding passes απο το Εδιμβούργο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.799
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom