Sky Express Sky Express - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
376

allure

New Member
Μηνύματα
4
Likes
6
Να ρωτήσω, έχω κλεισει εισητήρια μετ' επιστροφής για Αθήνα με τη sky όμως δεν θα μπορέσω να πάω και δεν ξέρω και ακριβώς πότε θα πάω για να τα αλλάξω. Οικονομικά μεσυμφέρει παραπάνω σε αυτή τη φάση να μην εμφανιστώ και να μου γυρίσουν τους φόρους των αεροδρομίων παρά την ακύρωση με τη χρέωση που της βάζουν. Πρέπει να κάνω κάτι για να μου γυρίσουν τα λεφτά πέρα από το να μην εμφανιστώ αύριο στο αεροδρόμιο? 🤔
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Να ρωτήσω, έχω κλεισει εισητήρια μετ' επιστροφής για Αθήνα με τη sky όμως δεν θα μπορέσω να πάω και δεν ξέρω και ακριβώς πότε θα πάω για να τα αλλάξω. Οικονομικά μεσυμφέρει παραπάνω σε αυτή τη φάση να μην εμφανιστώ και να μου γυρίσουν τους φόρους των αεροδρομίων παρά την ακύρωση με τη χρέωση που της βάζουν. Πρέπει να κάνω κάτι για να μου γυρίσουν τα λεφτά πέρα από το να μην εμφανιστώ αύριο στο αεροδρόμιο? 🤔
Το εχω κανει. Στη Sky express το no show συμφερει κατα περιπτωση. Τηλεφωνο μεθαυριο να τους το πεις και να ζητησεις φορους.
 

allure

New Member
Μηνύματα
4
Likes
6
Το εχω κανει. Στη Sky express το no show συμφερει κατα περιπτωση. Τηλεφωνο μεθαυριο να τους το πεις και να ζητησεις φορους.
Ωχ πρεπει να μιλήσω στο τηλέφωνο ε? κρίμα 😂 ε συγκεκριμένα αν το κάνω έτσι και στις 2 πτήσεις είναι 6 ευρώ παραπάνω να μου γυρίσουν που γιατί οχι. Οπότε να τα ζητήσω μετά από κάθε πτήση χωριστά?
 

allure

New Member
Μηνύματα
4
Likes
6
Ε ναι, μπορει να νομιζουν οτι αποδημησες εις Κυριον και δεν θες πλεον τους φορους.
αχαχαχαχαχ οχι οχι τους θέλω και τους παραθέλω για να μειώσω τη χασούρα από τις βλακείες μου 😂

ευχαριστώ πολύυυ!! 😇
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.729
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom