Βέλγιο Ερώτηση για αεροπορική προς Βρυξέλλες

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Ξερει καποιος αλλη αεροπορικη να πηγαινει Βρυξελλες,εκτος Aegean και Brussels με κοστος κατω απο 250 ευρω;
Ψαχνω τοσο καιρο και οι τιμες ειναι αρκετα υψηλες.
Ενδιαφερομαι για μεσα Ιουλιου.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.954
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Σε ένα τυχαίο ζέυγος ημερομηνιών που έψαξα (Π/Σ/Κ το Μαϊο) τις προϋποθέσεις που θέτεις κάλυπταν Lufthansa, Swiss, Alitalia και CSA Czech airlines.

Για Charleroi, που είναι κοντά στις Βρυξέλλες, πετάει επίσης και η JetAirFly (και η RyanAir από Θεσσαλονίκη).
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Σε ένα τυχαίο ζέυγος ημερομηνιών που έψαξα (Π/Σ/Κ το Μαϊο) τις προϋποθέσεις που θέτεις κάλυπταν Lufthansa, Swiss, Alitalia και CSA Czech airlines.

Για Charleroi, που είναι κοντά στις Βρυξέλλες, πετάει επίσης και η JetAirFly (και η RyanAir από Θεσσαλονίκη).

ΟΚ,thanks.Θα τις κοιταξω.Αν και θελω Ιουλιο.
Η Jetair παει απευθειας Βρυξελλες και απο Ηρακλειο αλλα για τις ημερομηνιες που θελω,ειναι 300+.
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Υψηλες τιμες τον Ιουλιο,λογικο βεβαια.
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Από το skyscanner βγάζει χαμηλότερη τιμή για Ιούλιο 218?.Ψάξτο..
Φθηνές πτήσεις από Κρήτη Ηράκλειο σε Βρυξέλλες στο Skyscanner
Mα υπαρχει απευθειας απο Ηρακλειο για Βρυξελλες,περα απο Σαρλερουα ή Οστανδη.Αρα τι να την κανω την ανταποκριση.

Και φυσικα δεν εννοουμε να ξεκινησω απο Βρυξελλες και να γυρισω Ηρακλειο την επομενη μερα!
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Κατάλαβα οτι σε ενδιέφερε χαμηλότερη τιμή.Τα υπόλοιπα είναι δικό σου θέμα.Sorry κιόλας.
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Δεν ηθελα να σε προσβαλω!
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Eκλεισα να παω με Αιγαιου στις Βρυξελλες αλλα να γυρισω με Jetairfly,λογω καλυτερων ωραριων πτησεων.
Μια ερωτηση για οποιον ξερει.
Η Jetairfly λεει στις οδηγιες οτι μπορω μονο με το αριθμο κρατησης να παω για check-in.Iσχυει οπως σε ολες τις πτησεις,τουλαχιστον για την Ευρωπη;
Το ρωταω γιατι μου λενε οτι τα εισιτηρια μπορω να τα εκτυπωσω τουλαχιστον 2 βδομαδες το νωριτερο,πριν την πτηση.Αν δεν τα στειλουν ομως τοτε ,εγω θα ειμαι ηδη Βελγιο.
Τι γινεται τοτε;Μπορω να κανω δουλεια με τον αριθμο κρατησης και την εκτυπωση αυτων που μου εστειλαν;

Οι οροι ειναι οι εξης

1.You have to download your tickets from the internet and print them yourself. They are available on the
internet at the earliest 2 weeks before your departure.
2.Consult the item 'My Jetairfly.com'. In the
second screen you type the name of the first passenger in the reservation file, and your reservation number.
Then you will be able to print your travel documents.
3 If you are travelling to or from a European destination, Morocco, Tunesia, Turkey or Egypt : your reservation number [9 numbers] is sufficient to check-in for your flight.
4. If you are travelling to or from any other destination: for your travel comfort we advise you to print the tickets.
5. If you haven't got your tickets at your disposal the day
before your departure, please contact us at +(00)32 (0)70/22.00.00.

Το 1 με το 3 δεν ειναι αντιφατικα;Το 1 παντως,αν ισχυει οπωδηποτε,θα ειναι προβλημα.
Εχω κανει το 2.
Το 5 ειναι βεβαια απαραδεκτο και μονο που υπαρχει.

Μπορει να φανει αστειο σε καποιους αλλα ειμαι λιγο μπερδεμενος.

Αποψεις;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.332
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom