Ρουμανία Εστιατόρια και tips για Βουκουρέστι;

Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Φαντάζομαι ότι οι περισσότεροι είνια offline τέτοια μέρα, αλλά εγώ ρωτάω μπας και βρεθεί κάποιος που γνωρίζει...
Η μητέρα μου κάνει road trip ως το Βουκουρέστι από σήμερα μέχρι Κυριακή. Επειδή πήγαν κάπως απροετοίμαστοι, έχετε να μου προτείνετε κάποια ενδιαφέρονται εστιατόρια με ντόπια κουζίνα που αξίζει να επισκεφθούν;
Αν βρεθεί κάποιος να απαντήσει σήμερα αύριο θα βοηθήσει πολύ!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Το πρότεινα το διάσημο εστιατόριο λοιπόν! Αύριο θα ξέρω εντυπώσεις, ευχαριστώ πολύ!
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.024
Likes
1.579
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Το μεθεπόμενο Π/Σ/Κ θα βρίσκομαι στο Ruse (Βουλγαρία) με αυτοκίνητο και σχεδιάζω να πεταχτώ μέχρι Βουκουρέστι για 5-6 ώρες (Σάββατο πρωί). Παρκάρισμα κάπου κεντρικά – παλάτι – καφές – βόλτα στη Stavropoleos– γεύμα στο Caru cu bere και επιστροφή. Προλαβαίνουμε να κάνουμε ή να δούμε τίποτε άλλο εκεί γύρω ; Είναι εύκολη υπόθεση η εξεύρεση πάρκιν (ελεύθερο ή επί πληρωμή) στο κέντρο Σάββατο πρωί ;
 
Last edited by a moderator:

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Το μεθεπόμενο Π/Σ/Κ θα βρίσκομαι στο Ruse (Βουλγαρία) με αυτοκίνητο και σχεδιάζω να πεταχτώ μέχρι Βουκουρέστι για 5-6 ώρες (Σάββατο πρωί). Παρκάρισμα κάπου κεντρικά – παλάτι – καφές – βόλτα στη Stavropoleos– γεύμα στο Caru cu bere και επιστροφή. Προλαβαίνουμε να κάνουμε ή να δούμε τίποτε άλλο εκεί γύρω ; Είναι εύκολη υπόθεση η εξεύρεση πάρκιν (ελεύθερο ή επί πληρωμή) στο κέντρο Σάββατο πρωί ;
φατε αλλου , πιειτε καφε εκει :p
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.024
Likes
1.579
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Γιατί βρε Ελενίτσα ; Τόσο χάλια είναι ; Εδώ το προτείνουν έγκριτα μέλη του forum :confused:
 

Kyriakao

Member
Μηνύματα
239
Likes
1.275
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ταξίδι-Όνειρο
ματσου πιτσου,περου
Γιατί βρε Ελενίτσα ; Τόσο χάλια είναι ; Εδώ το προτείνουν έγκριτα μέλη του forum :confused:
θα συμφωνησω κι εγω ...μην φατε εκει!εναν καφε η μια μπυρα στο μπαρ να απολαυσετε το υπεροχο μαγαζι αλλα οχι φαγητο.ακριβο και μετριο ως κακο.αντιθετως θα σου προτεινα αυτο για φαγητo http://www.lamama.ro/locatii.php,στην ιδια περιοχη.το γκουλας του ηταν εξαιρετικο.
 
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΟΡΝΕΟ
Πηγαμε με αυτοκινουμενο 11 εως 18 Δεκ 2013.Περασαμε υπεροχα αλλα ε κτος απο Βουκουρεστι υπαρχει BRASOV-SINAIA-SIBIU-POIANA
 

rev26

Member
Μηνύματα
195
Likes
119
Γεια σας!!βλεπω ότι έχουν αναφερθεί μερικά εστιατόρια στο Βουκουρεστι αλλά ειναι σε παλιότερες αναρτήσεις.εκτος απο αυτά υπάρχει κάποιος να μου προτείνει μερικά μέρη ακόμη για καφέ ,μπυρα και φαγητό;έχω βρει μερικά απο το TripAdvisor αλλα προτιμώ καλύτερα την συμβουλή του αγαπημένου μας φορουμ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.740
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom