Ηνωμένο Βασίλειο Λονδινο - Ενοικιαση αυτοκινητου van Ζηταω βοηθεια

Alex Loco

Member
Μηνύματα
337
Likes
1.741
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ταξίδι-Όνειρο
Pamir highway
Καλημέρα στο φόρουμ. Θέλω το καλοκαίρι με την παρέα μου αν όλα πάνε καλά με τον ιό , να πάμε αεροπορικώς Λονδίνο και από εκεί να νοικιάσουμε αμάξι για Κάρντιφ , Μπέλφαστ (με Καραβι από παραλια Σκωτίας προφανώς ) και Εδιμβούργο Γλασκώβη και πίσω Λονδίνο. Το ερώτημα μου είναι αν γνωρίζει κάποιος για να μη ψάχνω στο άγνωστο κάποια εταιρία που να επιτρέπει να περάσεις σύνορα αρχικά αν και νομίζω δεν έχουν καν σύνορα και δεύτερον να μην έχει περιορισμό στα χιλιόμετρα. Οκ οδηγάμε αριστερά είναι κάπως αλλά οδήγησα και στη Κύπρο. Ελπίζω κάποιος να γνωρίζει σίγουρα θα έχει γίνει κάποιο road trip στο αγαπημένο νησί !!
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.128
Likes
20.371
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Καλημέρα στο φόρουμ. Θέλω το καλοκαίρι με την παρέα μου αν όλα πάνε καλά με τον ιό , να πάμε αεροπορικώς Λονδίνο και από εκεί να νοικιάσουμε αμάξι για Κάρντιφ , Μπέλφαστ (με Καραβι από παραλια Σκωτίας προφανώς ) και Εδιμβούργο Γλασκώβη και πίσω Λονδίνο. Το ερώτημα μου είναι αν γνωρίζει κάποιος για να μη ψάχνω στο άγνωστο κάποια εταιρία που να επιτρέπει να περάσεις σύνορα αρχικά αν και νομίζω δεν έχουν καν σύνορα και δεύτερον να μην έχει περιορισμό στα χιλιόμετρα. Οκ οδηγάμε αριστερά είναι κάπως αλλά οδήγησα και στη Κύπρο. Ελπίζω κάποιος να γνωρίζει σίγουρα θα έχει γίνει κάποιο road trip στο αγαπημένο νησί !!
Καλησπέρα. Έχω νοικιάσει απο Εδιμβούργο με αυτή την εταιρία (μέσω rental car)
https://www.enterprise.co.uk/en/car...d=footer.locations-_-uk.locations-_-ENGB.NULLΜε την συγκεκριμένη εταιρία δεν είχα περιορισμό χιλιομέτρων.

Δεν περνάς κάποιο σύνορο αν περάσεις με καράβι απο Cairnryan σε Belfast.
https://www.stenaline.co.uk/ferries-to-ireland
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.737
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom