Μιανμάρ (Βιρμανία) Θα τα καταφέρω και φέτος!!!

marnek1

Member
Μηνύματα
18
Likes
5
Παιδια, και φέτος νομίζω ότι θα τα καταφέρω! Θα πάω το ταξιδάκι μου!:p
Το πρόβλημά μου δεν είναι οικονομικό. Εχω ένα σκυλάκι και συνήθως μου το κρατάει η μαμά μου. Φέτος όμως πήγαν διακοπές στα Καμμένα Βούρλα και νοικιασαν διαμέρισμα, οπότε δεν μπορούσα να πάω το σκυλάκι εκεί. Ομως χθες μου είπαν ότι βαρέθηκαν και μέσα Ιουλίου θα γυρίσουν! Αρα θα μου κρατήσουν το σκύλο για να πάω και εγώ κάπου, όχι μακριά, στη Βιρμανία!:cool:
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ικανοποίηση από τη στιγμή που κάθομαι στο κάθισμα του αεροπλάνου και αυτό αρχίζει να απογειώνεται! Κάθομαι αναπαυτικά στο κάθισμά μου, κλείνω τα μάτια και λέω: Τα κατάφερα και φέτος!:clap:
 

maragiorgos

Member
Μηνύματα
198
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
θα δουμε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια.
Μπραβο marnek1!Εγω μπορει να μην εχω σκυλακι αλλα εχω δυο παιδακια που θα τα κρατησει & φετος η μαμα(να ναι καλα η γυναικα...)για να καθησω & εγω στην θεση του αεροπλανου & να πω με την σειρα μου....τα καταφερα & φετος....!:clap:
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Καλο ταξιδι κοριτσι μου! Ελπιζω ολα να ερθουν βολικα!
Κ εμεις με την ιδια αγωνια πορευομαστε, αν μας κρατησουν το μονάκριβό μας , για να μπορεσουμε να φυγουμε .. Το χειμωνα δεν το κουναμε ρουπι!
 

maragiorgos

Member
Μηνύματα
198
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
θα δουμε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια.
...erminathes,οταν λες μονακριβο,παιδακι η ζωακι εννοεις?:shock:
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
δεν ειναι προφανες?? :roll:
κοτζαμ avatar εχω κοτσαρει,
προκειται για το σκυλοπαιδακι μου!
 

tiganitos

Member
Μηνύματα
65
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λεω για Καμενα Βουρλα
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημα
τι ωραια που ειναι στα Καμενα Βουρλα...να αραζεις στο "Μυθο" για καφε και μετα camino για φαι
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Εγώ φέτος δε θα τα καταφέρω! :) Το παιδάκι μου είναι 8 μηνών και δεν το αφήνω. Βέβαια το χειμώνα τον πήγαμε Κύπρο και την άνοιξη Ιταλία αλλά είπαμε επειδή είναι καλοκαίρι να τον πάμε Ελλάδα για μπάνια.
Οπότε εγώ δε θα καθίσω στη θέση του αεροπλάνου αυτό το καλοκαίρι. Εύχομαι όμως σε όσους τα καταφέρατε και φέτος να περάσετε υπέροχα!!!
Και σε μένα από φθινόπωρο και μετά να συνεχίσουμε τα ταξίδια!
 

sdoe21

Member
Μηνύματα
327
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Όλοι μιλάτε για καλοκαίρι....αλλά για εμάς στη Ρόδο τώρα αρχίζουν τα δύσκολα!

Τελικά ο Νοέμβρης και η Ρώμη είναι πολύυυυυ μακριά...:(
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Και εγώ "θα τα καταφέρω" να πάω κάπου. Το ζητούμενο όμως για εμένα δεν είναι αυτό. Το ζητούμενο είναι αν αυτήν την φορά θα καταφέρω να έρθω πίσω (Ω! Θεοί!)
 

marnek1

Member
Μηνύματα
18
Likes
5
Σωστό το δίλλημα σου. Και εγώ αρκετές φορές "κινδύνευσα" να "κολλήσω" σε ένα μέρος. πχ. Μπαλί, Κάιρο, Μπαγκκόκ, Κούβα, κλπ.:)
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Και εγώ "θα τα καταφέρω" να πάω κάπου. Το ζητούμενο όμως για εμένα δεν είναι αυτό. Το ζητούμενο είναι αν αυτήν την φορά θα καταφέρω να έρθω πίσω (Ω! Θεοί!)
κ εγω το ιδιο σκεφτομαι....πολυ φοβαμαι οτι θα κολλησω στον Hyde Park φετος..κ οχι τιποτα αλλο αλλα το πτυχιο ειναι μακρια!!!!!!!!!!:russianroulette:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.772
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom