Θα τολμουσατε ενα ταξιδι στον Υπερτατο προορισμο?

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Χαζευοντας στο διαδυκτιο ταξιδιωτικους διαγωνισμους με εκπληξη ομολογω επεσα σε καμποσους που ως επαθλο εδιναν ενα ταξιδι στο διαστημα! Επειδη ενα τετοιο ταξιδι ειναι απαγορευμενο σε καθε κοινο θνητο λογω κοστους φανταζομαι οτι κανεις δεν το εχει σκεφτει ως προοπτικη.. Αν ομως κερδιζατε ενα τετοιο ταξιδι θα το τολμουσατε? Σιγουρα θα ηταν ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΖΩΗΣ. Αλλα εγω δεν εχω αποφασισει αν θα αφηνα στην ακρη τις εικονες απο το challenger και αλλες περιπτωσεις που κατι πηγε στραβα αν και θεωριτικα το βρισκω πολυ δυσκολο να γινει ενα τετοιο ατυχημα.. Ακουω γνωμες απο τους φαν των exteme ταξιδιων!
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Χαζευοντας στο διαδυκτιο ταξιδιωτικους διαγωνισμους με εκπληξη ομολογω επεσα σε καμποσους που ως επαθλο εδιναν ενα ταξιδι στο διαστημα! Επειδη ενα τετοιο ταξιδι ειναι απαγορευμενο σε καθε κοινο θνητο λογω κοστους φανταζομαι οτι κανεις δεν το εχει σκεφτει ως προοπτικη.. Αν ομως κερδιζατε ενα τετοιο ταξιδι θα το τολμουσατε? Σιγουρα θα ηταν ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΖΩΗΣ. Αλλα εγω δεν εχω αποφασισει αν θα αφηνα στην ακρη τις εικονες απο το challenger και αλλες περιπτωσεις που κατι πηγε στραβα αν και θεωριτικα το βρισκω πολυ δυσκολο να γινει ενα τετοιο ατυχημα.. Ακουω γνωμες απο τους φαν των exteme ταξιδιων!

λινκ των διαγωνισμών δεν βλέπω και ανησυχώ!:haha:
 

harilander

Member
Μηνύματα
558
Likes
408
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
ετσι οπως το διαβασα νομιζα οτι ενοουσες για τον άλλο κοσμο!:haha:
και οπως εγραψε η Ντινα δεν μπορουμε να το αποφυγουμε
τωρα οσο αναφορα το ταξιδι στο διαστημα ,ναι θα το τολμούσα, ποιο πολλες πιθανότητες εχω να σκοτωθω στην Αθηνων-Πατρών παρα στο διάστημα
 

Gloriana

Member
Μηνύματα
151
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία, Σκανδιναβία
Θα το τολμούσα αν είχα σαφείς ενδείξεις ότι ο κίνδυνος ατυχήματος είναι μικρός. Δηλαδή αν τα ποσοστά... θνησιμότητας ήταν πολύ μικρά.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Επίσης, κάηκε η βίλα του Sir R. Branson στο Necker Island.
awww.islandhideaways.com_wire_assets_files_2083_necker_island_1.jpg

Στο τσακ και θα πήγαινα, αλλά μετά από αυτό φοβάμαι.
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Το ταξίδι στο διάστημα είναι το όνειρό μου, αλλά δεν το πολυλέω μη με πάρουν για βαρεμένο...
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Δεν ξερω αν θα μου αρεσουν οι εξωγηινες... απο ταινιες που ειδα σκατοφατσες ειναι.
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ναι ρε Σωκράτη κι οι εξωγήινοι χάλια, μια από τα ίδια. Άστο δεν πάμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom