Θεσσαλονίκη-Νέα Υόρκη 132 ευρώ RT

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Και εγώ θέλω αλλά δεν μπορώ...το είδα και δεν πίστευα στα μάτια μου..πως είναι δυνατόν τόσο φθηνά;
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Να μην πάρει :)

Έκλεισα και εγώ για τον άνδρα μου αφού η ίδια δεν μπορώ :)

Ευχαριστούμε για ινφο
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
Η αντίστοιχη τιμή από Αθήνα για τις ίδιες ημερομηνίες και για την απευθείας πτήση της Delta(Alitalia) είναι 380 Ευρώ περίπου.Πρόκειται για την ίδια πτήση για Ν.Υόρκη.
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Η αντίστοιχη τιμή από Αθήνα για τις ίδιες ημερομηνίες και για την απευθείας πτήση της Delta(Alitalia) είναι 380 Ευρώ περίπου.Πρόκειται για την ίδια πτήση για Ν.Υόρκη.
Ναι αυτό έβλεπα και εγώ μόλις τώρα..δε ξέρω τι παίζει...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Εξαιρετική τιμή που ισχύει ακόμη (για όσους προλάβουν). Το θέμα είναι, βέβαια, να βρεις μετά αξιοπρεπές δωμάτιο στο Manhattan με τιμή κάτω από 200 ευρώ τη βραδυά. Εκεί σε θέλω! :)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ναι αυτό έβλεπα και εγώ μόλις τώρα..δε ξέρω τι παίζει...
Σαν τι να παίζει? Είναι εμφανές ότι είναι mistake fare. Κλείνεις χωρίς άλλα έξοδα κ ελπίζεις στο θαύμα, να μην ακυρωθεί από την εταιρεία. Δηλαδή τη Delta στην προκειμένη περίπτωση.
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.100
Εξαιρετική τιμή που ισχύει ακόμη (για όσους προλάβουν). Το θέμα είναι, βέβαια, να βρεις μετά αξιοπρεπές δωμάτιο στο Manhattan με τιμή κάτω από 200 ευρώ τη βραδυά. Εκεί σε θέλω! :)
Το οικονομικότερο κ πολύ καλό κ με πρωινό μετά από πολύ ψάξιμο είναι το midtown conventioncenter new York
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.335
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom