Θεσσαλονικη! Τσικνοτεταρτη 24.2.2016 στην Αρετσου!

Δηλωσεις συμμετοχης για Τσικνοτεταρτη


  • Total voters
    16

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Μετα την ακρως επιτυχημενη κοπη της τραβελστορικης μας πιττας,το γοργον κ χαριν εχει..οποτε θα περασουμε με συνοπτικες διαδικασιες στην επομενη συναντηση μας η οποια θα λαβει χωρα την Τεταρτη 24 Φεβρουαριου 2016 στην μπυραρια Beer Station στην Ν.Κρηνη Νικολαου Πλαστηρα 31,μετα τις 21.00! Μια βραδια μπυροκατανυξης,λουκανικων και λοιπων τσιμπολογηματων, κεφιου κ διασκεδασης ! Να ειστε ολοι εκει!
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
μαυρικιος
Και βέβαια δεν χάνονται αυτά !!! Πρωτίστως για την υπέροχη τραβελστορική θεσσαλονικιώτη παρέα και δευτερευόντως για τα λουκάνικα και την μπύρα!!!
Αλλά λόγω εργασίας και "χαράς" (λέμε τώρα...) θα έρθουμε κατά τις 21.30-22.00
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εγώ βάζω ίσως (πάλι) γιατί ο σύζυγος δουλεύει βράδυ εκείνη τη μέρα και δεν ξέρω αν θα μπορέσω να το κανονίσω. Ελπίζω να τα καταφέρω.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.857
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
για πες, για πες, τι λουκανικα θα γευτούμε?
λουκανικο φρανκφουρτης η τελικά βιέννης? θα έχει?
currywurst θα έχει?

οπως καταλαβαινεις οι διαθεσεις ...αγριευουν ;-)
Θα είμαι εκεί και θα φροντήσω για την δωρεάν διάθεση λουκάνικων στα μέλη μας, και όχι μόνο...!!!
Ορμααααατεεε!!!!
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.388
Η τσικνοτετάρτη είναι 2 Μαρτίου αφού η Τσικνοπέμπτη είναι 3 Μαρτίου αλλά κανένα πρόβλημα μπορείτε αφού έγινε λάθος να ξαναβρεθείτε και την "κανονική" τσικνοτατάρτη... λουκάνικα και μπύρες να υπάρχουν σε αφθονία αλλά και διάθεση φυσικά και όλα τα άλλα λύνονται.....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.248
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom