Ινδία Ινδια με μεγάλα παιδιά

Nat ni

Member
Μηνύματα
101
Likes
139
Το καλοκαίρι που μας έρχεται σχεδιάζουμε να πάμε οικογενειακως στην Ινδια.Τα παιδιά μας ειναι δέκα και δώδεκα ετών .Δεν συνηθίζουμε να πηγαίνουμε οργανωμένα ,με πρακτορείο .Θα θέλαμε να το οργανώσουμε με κάποιο πρακτορείο απο την Ινδια,με ξεναγούς και οδηγό.Τα μέρη που θελουμε να επισκεφτούμε ειναι Δελχι,Αγρα,όσο πιο πολυ Ρατζασταν μπορούμε και Βαρανασι.Ο χρόνος που έχουμε ειναι δεκαπέντε μέρες τον Αύγουστο .Πιστευετε οτι ειναι εφικτό ;Η Ινδια ειναι ασφαλής για τα παιδιά ;Ξέρω οτι ειναι πολυ νωρίς να σκέφτομαι τα καλοκαιρινά ταξίδια ,αλλά θα ήθελα να ξέρω αν μπορώ να κάνω σχέδια για αυτό τον προορισμό η να σκεφτώ κάποιον άλλο προορισμό .
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.485
Likes
7.968
Αν κλεισεις καποιο ινδικο πρακτορειο και εχεις οδηγο και τοπικους ξεναγους δεν χρειαζεται να ανησυχεις για την ασφαλεια των παιδιων.
Αυτο που συνεργαστηκα εγω και εμεινα πολυ ευχαριστημενη ειναι το: http://www.castleandking.com/contact.html
Τα 2 θεματα που εμενα θα απασχολουσαν εαν ειχα και παιδια μαζι θα ηταν το θεμα του φαγητου, που ωστοσο λυνεται εαν εχεις κανει ενα καλο ψαξιμο εκ των προτερων για το που θα φατε και δεν πηγαινετε στην τυχη, και το θεμα του καιρου μιας και ο Αυγουστος ειναι περιοδος μουσωνων.
 

Nat ni

Member
Μηνύματα
101
Likes
139
Αν κλεισεις καποιο ινδικο πρακτορειο και εχεις οδηγο και τοπικους ξεναγους δεν χρειαζεται να ανησυχεις για την ασφαλεια των παιδιων.
Αυτο που συνεργαστηκα εγω και εμεινα πολυ ευχαριστημενη ειναι το: http://www.castleandking.com/contact.html
Τα 2 θεματα που εμενα θα απασχολουσαν εαν ειχα και παιδια μαζι θα ηταν το θεμα του φαγητου, που ωστοσο λυνεται εαν εχεις κανει ενα καλο ψαξιμο εκ των προτερων για το που θα φατε και δεν πηγαινετε στην τυχη, και το θεμα του καιρου μιας και ο Αυγουστος ειναι περιοδος μουσωνων.
Σ´ευχαριστω.Ενα μικρό ενδοιασμό εχω για το Βαρανασι ,αν ειναι σοκαριστικό για τα παιδιά .Απο την άλλη ,εγω θέλω πολυ να το δώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.185
Μηνύματα
883.269
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom