Ιστορία του Μήνα Οκτώβριος - Νοέμβριος 2015

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ιστορία του Μήνα ξανά!

Σας παρουσιάζω
15 ταξιδιωτικές ιστορίες
από το φθινόπωρο του 2015.
Εσείς πρέπει να τις διαβάσετε, να τις θυμηθείτε
και
να τις κρίνετε με τις
3 ψήφους σας
μέσα σε
3 εβδομάδες.

Περιμένω ζωντάνια και ενθουσιασμό :p
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.279
Δεν ξέρω αν είμαι από τους πρώτους αλλά ψήφισα :) Πάμε και οι υπόλοιποι για να βγαίνουν οι νικητές με περισσότερους ψήφους :clap:
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Δεν ξέρω αν είμαι από τους πρώτους αλλά ψήφισα :) Πάμε και οι υπόλοιποι για να βγαίνουν οι νικητές με περισσότερους ψήφους :clap:

άργησες, εγώ ήμουν ο πρώτος :haha::haha:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Καλά δεν θα μαλώσουμε...:D Ας ψηφίζει κόσμος(που δεν...) και δεν έχει σημασία η πρωτιά στις ψήφους:haha:
Η μη ψήφος πάντως μπορεί να σημαίνει και "θεωρώ ότι καμμία τους δεν αξίζει". Just saying..
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.684
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
αν θεωρειτε οτι ''καμια ιστορια δεν αξιζει'' ,μπορουμε ολοι εμεις που μετα απο ενα ταξιδι μας τρεχουμε αμεσως να γραψουμε την ιστορια μας προς βοηθεια στους μελλοντικους ταξιδιωτες,να σταματησουμε να γραφουμε...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.279
Η μη ψήφος πάντως μπορεί να σημαίνει και "θεωρώ ότι καμμία τους δεν αξίζει". Just saying..
Φυσικά αυτό είναι σωστό και μπορεί να θέλει κανείς να μην ψηφίσει μερικές φορές.Αναφερόμουν κυρίως οτι δεν ψηφίζει πολύς κόσμος σε όλους τους διαγωνισμούς,όπως έχουμε πει και άλλες φορές.Δεν μπορεί συνέχεια να υπάρχουν ιστορίες που δεν αξίζουν ούτε μια ψήφο.΄Ετσι πιστεύω.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
αν θεωρειτε οτι ''καμια ιστορια δεν αξιζει'' ,μπορουμε ολοι εμεις που μετα απο ενα ταξιδι μας τρεχουμε αμεσως να γραψουμε την ιστορια μας προς βοηθεια στους μελλοντικους ταξιδιωτες,να σταματησουμε να γραφουμε...
Επειδή γκρινιάζεις πολύ εσύ, θα παραβώ λίγο τους κανονισμούς για να σου πω ότι τη δική σου ιστορία (αυτήν εδώ) την ψήφισα. Γενικώς το έγραψα, για το τι μπορεί να θεωρεί κάποιος που δεν ψηφίζει αυτό το μήνα (ενώ ψηφίζει τους άλλους).
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Επίσης βασικό είναι κάποιος να τις έχει διαβάσει όλες. Να έχω διαβάσει την 1 απο τις 10 και να την ψηφίσω δε νομίζω ότι έχει και νόημα. Αδικώ τις υπόλοιπες.
Για μένα αυτός είναι ο κύριος λόγος που δεν συμμετέχω σε κάθε ψηφοφορία.
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.684
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Επειδή γκρινιάζεις πολύ εσύ, θα παραβώ λίγο τους κανονισμούς για να σου πω ότι τη δική σου ιστορία (αυτήν εδώ) την ψήφισα. Γενικώς το έγραψα, για το τι μπορεί να θεωρεί κάποιος που δεν ψηφίζει αυτό το μήνα (ενώ ψηφίζει τους άλλους).
Δεν ειναι γκρινια.ουτε το μηνυμα στοχευε εσενα προσωπικα.Απλα θεωρω λιγο αδικο καποιοι να ''σκιζονται'' να γραφουν μια ιστορια που αργοτερα ισως βοηθησει καποιους (απο τις πρωτες ιστοριες που ξεκινησα να γραφω εως τωρα εχω βελτιωθει αρκετα νομιζω!) κ να λεγετε οτι δεν αξιζουν...Θα ηθελα να βλεπω κ παλια μερη του φορουμ με υπεροχα ταξιδια να γραφουν ιστοριες κ οχι να μενουν οι αναμνησεις στο χρονοντουλαπο τους...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν είναι το σωστό σημείο για την κουβέντα αυτή, αλλά πάντα πίστευα ότι γράφουμε τις Ταξιδιωτικές Ιστορίες μας πρώτα απ'όλα για εμάς τους ίδιους, για να καταγράφουμε τις αναμνήσεις μας και να μην ξεθωριάζουν. Το ότι οι ιστορίες διαβάζονται από χιλιάδες κόσμου είναι σαφής απόδειξη ότι εκτός από τον ίδιο το συγγραφέα οι Ιστορίες έχουν τεράστια αξία για πολλούς ακόμα, δεν επιδέχεται αμφισβήτησης αυτό. Προφανώς και κάποιος που βρίσκει υπέροχη μια ιστορία μπορεί να βρίσκει μη χρήσιμη/αδιάφορη μια άλλη, μου φαίνεται απόλυτα φυσιολογικό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.198
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom