ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ FORUM, ΜΕ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΛΗ ΤΡΕΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ!!!

taniakar

Member
Μηνύματα
244
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ SITE, ΑΛΛΑ ΕΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ! ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ ΚΑΝΟΝΙΖΩ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ! ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ (ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ), ΕΝΩ ΕΧΩ ΗΔΗ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΟ! ΤΟΝ ΜΑΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΒΕΛΓΙΟ-ΟΛΛΑΝΔΙΑ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ!!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
καλώς την καλά ταξίδια! γράφουμε πάντα με μικρά κι όχι με κεφαλαία εκτός αν θέλουμε να τονίσουμε κάτι. Οπότε ΣΒΗΣΕ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΜΙΚΡΑ:D
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Καλώς ήρθες Τάνια, αν και μας κατασκόπευες τόσο καιρό!Βέλγιο και Ολλανδία πας την καλύτερη εποχή!Όσον αφορά το Βέλγιο, μπορείς να δεις μια ιστορία που έχω γράψει!Να πας απαραίτητα Μπρυζ και Γάνδη!Θα μαγευτείς!Ολλανδία είχα πάει και γω άνοιξη, τον καιρό που οι τουλίπες ήταν ανθισμένες!Να επισκεφτείς το μεγάλο πάρκο Keukenhof, στα περίχωρα του Άμστερνταμ, το οποίο ανοίγει μόνο Απρίλιο και Μάϊο και είναι γεμάτο διάφορα λουλούδια σε ποικίλους χρωματισμούς που δημιουργούν παράξενους σχηματισμούς πάνω στο έδαφος! Στο τέλος του πάρκου, εκεί όπου βρίσκεται ένας μύλος, ξεκινάνε τεράστιες φυτείες με τουλίπες που από μακριά φαίνονται σαν πολύχρωμα χαλιά!Ονειρεμένες εικόνες...
 

taniakar

Member
Μηνύματα
244
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Καλώς ήρθες Τάνια, αν και μας κατασκόπευες τόσο καιρό!Βέλγιο και Ολλανδία πας την καλύτερη εποχή!Όσον αφορά το Βέλγιο, μπορείς να δεις μια ιστορία που έχω γράψει!Να πας απαραίτητα Μπρυζ και Γάνδη!Θα μαγευτείς!Ολλανδία είχα πάει και γω άνοιξη, τον καιρό που οι τουλίπες ήταν ανθισμένες!Να επισκεφτείς το μεγάλο πάρκο Keukenhof, στα περίχωρα του Άμστερνταμ, το οποίο ανοίγει μόνο Απρίλιο και Μάϊο και είναι γεμάτο διάφορα λουλούδια σε ποικίλους χρωματισμούς που δημιουργούν παράξενους σχηματισμούς πάνω στο έδαφος! Στο τέλος του πάρκου, εκεί όπου βρίσκεται ένας μύλος, ξεκινάνε τεράστιες φυτείες με τουλίπες που από μακριά φαίνονται σαν πολύχρωμα χαλιά!Ονειρεμένες εικόνες...
giristroula όσον αφορά το Βέλγιο, μέσα στο πρόγραμμα είναι η Μπρυζ, η Γάνδη, οι Βρυξέλλες και η Αμβέρσα. Και Ολλανδία σκεφτόμαστε εκτός από Άμστερνταμ, να δούμε Χάγη, Ρότερνταμ, Ντελφτ. Από ότι είδα είναι πολύ μικρές οι αποστάσεις, οπότε λογικά θα βγει το πρόγραμμα. Δέχομαι προτάσεις και συμβουλές από όποιον έχει ταξιδέψει στις χώρες αυτές.
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Τάνια Καλώς ήρθες στην παρέα του travelstories που γίνεται όλο και μεγαλύτερη.
Δεν έχω real tips για Βέλγιο και Ολλανδία αλλά περιμένω τα δικά σου όταν με το καλό επιστρέψεις από τις Κάτω Χώρες.
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Καλωσήρθες Τάνια! Όταν με το καλό πας Άμστερνταμ, πες, θα είμαι εκεί μονιμα, οποτε -θέλω να πιστευω- θα έχω εξοικειωθεί και θα έχω να σου πω αρκετά.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες κι απο μένα!
Μια χαρά τα κανονίζεις, μπράβο!!!
Καλά ταξίδια να έχεις!
 

taniakar

Member
Μηνύματα
244
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Καλωσήρθες Τάνια! Όταν με το καλό πας Άμστερνταμ, πες, θα είμαι εκεί μονιμα, οποτε -θέλω να πιστευω- θα έχω εξοικειωθεί και θα έχω να σου πω αρκετά.
Τέλεια! Όταν έρθει ο καιρός θα τα πούμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.779
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom