ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

Zacharoula

Member
Μηνύματα
228
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
Δολομίτες
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κόσμος όλος.
ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ, ΜΕ ΛΕΝΕ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ:clap::clap::clap:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
:welcome:Ζαχαρούλα από το Περιστέρι (Περιστέρι που;). Για φτιάξε και το χάρτη σου και πες λίγα παραπάνω για σένα και τα ταξίδια σου.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ζαχαρούλα καλώς ήρθες.

Σε παρακαλώ θερμά να γράφεις με μικρά γράμματα και όχι με ΚΕΦΑΛΑΙΑ.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
welcome Ζαχαρούλα! πολλα ταξιδια να εχεις...
 

evi7

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Περσία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
:pκαλωσ ηρθες ζαχαρούλα!
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Γεια σου Ζαχαρουλα και :welcome2:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.964
Likes
9.360
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome:Ζαχαρουλα! Πιστευω οτι θα βρεις πολλα ενδιαφεροντα εδω , αλλα πες μας κι εσυ κατι για τα ταξιδια που εχεις κανει ή για αυτα που σχεδιαζεις :)
 

Zacharoula

Member
Μηνύματα
228
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
Δολομίτες
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κόσμος όλος.
ευχαριστώ πολύ για την υποδοχή...από την πρωτη στιγμη που μπηκα,καταλαβα πως δεν προκειται για ακομα ενα forum αλλα για ενα forum ''παρέα'' και χαιρομαι πολυ που εγινα μελος αυτης.
dimof,μενω κηπουπολη...εχεις ιδέα απο εδω???? :)

εχω να πω κι εγω τις ιστοριουλες μου ομως δεν εχω -ακομα- μεγαλη εμπειρια ταξιδιών στο εξωτερικο..Εχω επισκεφτει μονο Βελγιο,Παρισι και Μπρυζ..Οι σπουδες δεν μου αφηναν περιθωρια για περισσότερα..πλεον ομως αλλαζει αυτο :)
στις 4 οκτωβρη θα παω σκωτια..θα αρχισω απο Γλασκωβη..το ταξιδι προγραμματιστηκε για 6 γεματες μερες..Ειναι αρκετές????μηπως θελω και αλλες για να τα δω ολα?? :)
δεν θα παω με γκρουπ αλλα με αυτοκινητο που θα νοικιασω απο εκει..το ξενοδοχειο που εκλεισα με την υπολοιπη παρεα μου,βρισκεται στο κεντρο της Γλασκωβης και ειναι πολυ οικονομικο.6 διανυκτερευσεις μονο για 240 ευρο.εισιτιρια στα 280 με επιστροφη.Βενιζέλος-Λονδινο-Γλασκωβη.Φυσικα με Easyjet.Τα υπολοιπα απλα ΑΠΛΗΣΙΑΣΤΑ παιδιά!!!Πανω απο 900 ευρο με εταιρείες τυπου Ολυμπιακης.
 

Greta

Member
Μηνύματα
95
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη-Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μια χαρά ακούγεται το ταξίδι σου. Κι εγώ έχω απωθημένο με τη Σκωτία, άντε να δούμε πότε θα πάμε...

Καλοτάξιδη, Ζαχαρούλα! :welcome2:
 

Zacharoula

Member
Μηνύματα
228
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
Δολομίτες
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κόσμος όλος.
Το θέμα ειναι να το αποφασιζουμε Greta και ολα ειναι ευκολα..πλεον,τα ταξιδια στην Ελλαδα είναι τοσο ακριβα που καλυτερα να πηγαινει καποιος εξω...
 

Zacharoula

Member
Μηνύματα
228
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
Δολομίτες
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κόσμος όλος.
Καλημέρα!
Πλατεία Δεγλερή??? σοβαρά???εεε ακριβώς πάνω στην Δέγλερη μένω. :) απλά σου είπα προς Κηπούπολη γιατι λίγοι την ξέρουν την πλατεία.
Οσο για το σχολέιο,πήγαινα στο Κ.Γ (4ο σήμερα).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.118
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom