ΚΟΥΒΑ Η ΤΑΥΛΑΝΔΗ?

sonia_1991

Member
Μηνύματα
44
Likes
0
γεια σας! προβληματιζομαι σχετικα με ποιο μερος να επιλεξω για διακοπες. θελω να επιλεξω ενα μερος που θα συνδυαζει και εξωτικα τοπια-νησι και ιστορια. ειμαι αναμεσα στην ταυλανδη για να δω μπανγκοκ και πουκετ και κουβα για να δω την αβανα και την καραιβικη. τι προτεινετε? και ποια εποχη ενδεικνυται για το πουκετ και την καραιβικη? ευχαριστω!
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ονειρεμένο Ταξίδι
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Γιατί βρε σόνια δεν έγραφες στο θέμα που άνοιξες χθές , εφόσον η ερώτηση έχει να κάνει με την ίδια χώρα?

Καταρχάς, οι δύο χώρες,που αναφέρεις, είναι τελείως διαφορετικές, και ενδέχεται να έχουν διαφορές ως προς το μπάτζετ που πρέπει να διαθέσεις!

κάνε μια έρευνα για τις τιμές, για την εποχή που θες να ταξιδέψεις και δεν ξέρω και γω τι αλλο...

Εγώ πάντως θα πήγαινα και στις δύο! Γιατί δεν ξεκινάς πρώτα με τη χώρα που σε "γεμίζει" περισσότερο?
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ονειρεμένο Ταξίδι
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Τώρα που κοιτάω το χάρτη σου διαπιστώνω οτι έχεις πάει ταϋλάνδη! Οπότε νομίζω δεν τίθεται θέμα για το που θα πας τη στιγμή μάλιστα που λες οτι στην ταϋλανδη θα πηγαινες στο πουκετ!!!
 

sonia_1991

Member
Μηνύματα
44
Likes
0
Τώρα που κοιτάω το χάρτη σου διαπιστώνω οτι έχεις πάει ταϋλάνδη! Οπότε νομίζω δεν τίθεται θέμα για το που θα πας τη στιγμή μάλιστα που λες οτι στην ταϋλανδη θα πηγαινες στο πουκετ!!!
δεν εχω παει ταυλανδη. απλως το προφιλ ειναι μιας φιλης μου που εχει παει και το χρησιμοποιω και γω εκτακτως. μου εχει πει καποια πραγματα για την ταυλανδη απλως δε νομιζω οτι εχω σχηματισει πληρη εικονα. πραγματι δεν εχουν καμια σχεση τα 2 μερη. απλως θελω να δω ενα τροπικο νησι και το πουκετ κ η καραιβικη ενδεικνυνται. οι τιμες που εχω κοιταξει ειναι σχεδον ιδιιες και γ αυτο προβληματιζομαι. βασικα θα παω με παρεα αλλα οι μισοι θελουν κουβα κ καραιβικη και οι αλλοι μισοι μπαγκοκ και πουκετ. απλως αν μπορουσε καποιος να μας πει που εχει παει κ στα 2 αν αξιζει περισσοτερο αβανα+καραιβικη ( παντα σε συνδυασμο!!) ή μπαγκοκ+ πουκετ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.730
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom