Κύθνος Κύθνος

melina_

Member
Μηνύματα
13
Likes
3
μεντορα αν γνωριζεις,υπαρχει μαγαζι που να νοικιαζει γουρουνες ή μπαγκυ?η αληθεια ειναι οτι στις περσινες μου διακοπες το εκανα και μου βγηκε πολυ πιο φθηνα απο το να νοικιαζα αυτοκινητο..ενω διπλωμα για μηχανακι δεν υπαρχει!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Παρακαλω ο κυριος μεντορας να διαγραφει απο το φορουμ λογω ασεβειας! Αισχος! Και απο ποτε ψηφιστηκε ο Μακης ''προεδρος''; Οι εκλογες ποτε εγιναν; Στημενα παιχνιδια....
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.034
Παρακαλω ο κυριος μεντορας να διαγραφει απο το φορουμ λογω ασεβειας! Αισχος! Και απο ποτε ψηφιστηκε ο Μακης ''προεδρος''; Οι εκλογες ποτε εγιναν; Στημενα παιχνιδια....
Ετσι,μπραβο ....:D ...να τους καταγγειλεις!!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.811
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Παρακαλω ο κυριος μεντορας να διαγραφει απο το φορουμ λογω ασεβειας! Αισχος! Και απο ποτε ψηφιστηκε ο Μακης ''προεδρος''; Οι εκλογες ποτε εγιναν; Στημενα παιχνιδια....

για προσέξτε τα λόγια σας,γιατί θα φωνάξω όλους εκείνους που ποστάρουν στο
Τα καλά τα στραβά και τα ανάποδα που συμβαίνουν σ΄αυτή τη χώρα. και θα γίνει εδώ της Χ.Α. το κάγκελο. :D
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
33
Likes
14
Λοιπον μελινα,
γουρουνες και μπαγκυ λιγο χλωμο το βλεπω να βρεις,,,
μηχανακια τωρα αρκετα αλλα αμα δεν υπαρχει διπλωμα πως θα στο νοικιασουνε ρε συ,,
αυτα το περνουμε χυμα χωρις χαρτια γινοταν πολυ παλια τωρα δεν το βλεπω.
Και το θεμα ειναι οτι θα το χρειαστεις οχι μονο για να βρεις καταλυμα πιο εξω,,
αλλα και για να πηγαινεις στις πολες και πανεμορφες παραλιες που εχει
και δεν ειναι η μια διπλα στην αλλη,,
στην χωρα και σε πολλα αλα μερη ,γενικα εχει αποστασεις το νησι,,
αν φυσικα θες να το γυρισεις και οχι να κινηθεις καπου κοντα μονο.
Ποτε εχεις σκοπο να πας δεν μας ειπες.

Μακη αγορι μου,,κατσε αναπαυτικα στον θρονο σου και μην ασχολεισαι..
οσο για την γραμματεα του κομματος ΄αννα΄καλυτερα να εχει το νου της στην καρφιτσα γιατι ειναι ετοιμη να της παρει την θεση. :p

ΥΓ.Τωρα ειδα και τα αλλα θεματα μελινα εχουν αρκετες πληροφοριες
ΑΝΝΥ καλυτερες και περισσοτερες παραλιες εχει η κυθνος και οχι η ανδρος,,ειναι πολυ πισω .
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Πιστεύω ότι γουρούνες θα βρεις. Σε όλα τα νησιά έχουν πια γιατί βολεύει να τις νοικιάζουν σε αυτούς που δεν έχουν δίπλωμα για δίτροχο.
Όταν είχαμε πάει εμείς στην Κύθνο (δεν υπήρχε τότε η "μόδα" με τις γουρούνες) είχαμε νοικιάσει σκούτερ από το Μέριχα. Νομίζω ότι είναι η παρακάτω επιχείρηση, όπου στις φωτογραφίες και στις πληροφορίες γίνεται αναφορά και σε γουρούνες:
http://rentacar-kythnos.com/fotografies
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Μακη αγορι μου,,κατσε αναπαυτικα στον θρονο σου και μην ασχολεισαι..
οσο για την γραμματεα του κομματος ΄αννα΄καλυτερα να εχει το νου της στην καρφιτσα γιατι ειναι ετοιμη να της παρει την θεση. :p.
Oταν πεσει ο βασιλιας απο το θρονο του, τοτε να δεις τι θα παθεις :cool: Οσο για την ''καρφιτσα'' ειναι το δεξι μου χερι :rolleyes: (ειδες καρφιτσα, δεν μαρτυρησα τιποτε) :D
 

melina_

Member
Μηνύματα
13
Likes
3
Πιστεύω ότι γουρούνες θα βρεις. Σε όλα τα νησιά έχουν πια γιατί βολεύει να τις νοικιάζουν σε αυτούς που δεν έχουν δίπλωμα για δίτροχο.
Όταν είχαμε πάει εμείς στην Κύθνο (δεν υπήρχε τότε η "μόδα" με τις γουρούνες) είχαμε νοικιάσει σκούτερ από το Μέριχα. Νομίζω ότι είναι η παρακάτω επιχείρηση, όπου στις φωτογραφίες και στις πληροφορίες γίνεται αναφορά και σε γουρούνες:
http://rentacar-kythnos.com/fotografies
αννυ σε ευχαριστω για την πολυ χρησιμη πληροφορια!γιατι οντως δεν υπαρχει διπλωμα για διτροχο και τα αυτοκινητα σιγουρα δεν συμφερουν!

Λοιπον μελινα,
γουρουνες και μπαγκυ λιγο χλωμο το βλεπω να βρεις,,,
μηχανακια τωρα αρκετα αλλα αμα δεν υπαρχει διπλωμα πως θα στο νοικιασουνε ρε συ,,
αυτα το περνουμε χυμα χωρις χαρτια γινοταν πολυ παλια τωρα δεν το βλεπω.
Και το θεμα ειναι οτι θα το χρειαστεις οχι μονο για να βρεις καταλυμα πιο εξω,,
αλλα και για να πηγαινεις στις πολες και πανεμορφες παραλιες που εχει
και δεν ειναι η μια διπλα στην αλλη,,
στην χωρα και σε πολλα αλα μερη ,γενικα εχει αποστασεις το νησι,,
αν φυσικα θες να το γυρισεις και οχι να κινηθεις καπου κοντα μονο.
Ποτε εχεις σκοπο να πας δεν μας ειπες.

Μακη αγορι μου,,κατσε αναπαυτικα στον θρονο σου και μην ασχολεισαι..
οσο για την γραμματεα του κομματος ΄αννα΄καλυτερα να εχει το νου της στην καρφιτσα γιατι ειναι ετοιμη να της παρει την θεση. :p

ΥΓ.Τωρα ειδα και τα αλλα θεματα μελινα εχουν αρκετες πληροφοριες
ΑΝΝΥ καλυτερες και περισσοτερες παραλιες εχει η κυθνος και οχι η ανδρος,,ειναι πολυ πισω .
ειναι η λατρεια μου να γυρναω τους τοπους που επισκεπτομαι!μακαρι οντως να βρω κατι τετοιο διαθεσιμο να μπορεσω να δω και κατι παραεξω!παρεπιπτοντως περυσι επισκεφθηκα την ανδρο οποτε οταν με το καλο γυρισω θα μπορω και γω να πω ποιες παραλιες ειναι καλυτερες! :p λογω δουλειας του φιλου μου θα παμε σιγουρα μετα τον 15αυγουστο..οικονομικο καταλυμα λετε να βρεθει τοτε??
 
Μηνύματα
33
Likes
14
ειναι η λατρεια μου να γυρναω τους τοπους που επισκεπτομαι!μακαρι οντως να βρω κατι τετοιο διαθεσιμο να μπορεσω να δω και κατι παραεξω!παρεπιπτοντως περυσι επισκεφθηκα την ανδρο οποτε οταν με το καλο γυρισω θα μπορω και γω να πω ποιες παραλιες ειναι καλυτερες! :p λογω δουλειας του φιλου μου θα παμε σιγουρα μετα τον 15αυγουστο..οικονομικο καταλυμα λετε να βρεθει τοτε??

Αν υπαρχει η δυνατοτητα να βρεις ΄γουρουνα' απο την στιγμη που ειναι η μονη επιλογη σου για μετακινηση τοτε πρεπει να επικοινωνησεις και να το εχεις κλεισει σιγουρα πριν πας στο νησι
αλλιως μετα θα εχεις μονο την επιλογη του αυτοκινητου που θα σου στοιχησει ακριβα
αν και εχω την εντυπωση οτι και η 'γουρουνα' θα σου στοιχησει αρκετα και δεν θα σε συμφερει
καλο ειναι να παρεις τηλεφωνο να μαθεις απο τους ιδιους.
Οκονομικο καταλυμα μετα τις 15 αυγουστου θα βρεις ,αν οχι στον μεριχα στα μαρτινακια,η την επισκοπη που ειναι για μενα το πιο ωραιο,(γιατι εκει μενω και γω ) :p :p και ειναι σχετικα κοντα.
 

melina_

Member
Μηνύματα
13
Likes
3
Αν υπαρχει η δυνατοτητα να βρεις ΄γουρουνα' απο την στιγμη που ειναι η μονη επιλογη σου για μετακινηση τοτε πρεπει να επικοινωνησεις και να το εχεις κλεισει σιγουρα πριν πας στο νησι
αλλιως μετα θα εχεις μονο την επιλογη του αυτοκινητου που θα σου στοιχησει ακριβα
αν και εχω την εντυπωση οτι και η 'γουρουνα' θα σου στοιχησει αρκετα και δεν θα σε συμφερει
καλο ειναι να παρεις τηλεφωνο να μαθεις απο τους ιδιους.
Οκονομικο καταλυμα μετα τις 15 αυγουστου θα βρεις ,αν οχι στον μεριχα στα μαρτινακια,η την επισκοπη που ειναι για μενα το πιο ωραιο,(γιατι εκει μενω και γω ) :p :p και ειναι σχετικα κοντα.
κατι τετοιο σκεφτομαι να κανω..εψαξα κ ειδα στον δημο κυθνου πως τελικα υπαρχουν αρκετα καταλυματα αλλα χρειαζεται προφανως τηλεφωνικη επικοινωνια για να γινει σωστη δουλεια!λετε να υπαρξει και στο ιντερνετ κανα καλο deal?γιατι κοιταξα και μεχρι τωρα δεν υπαρχει καμια προσφορα για κυθνο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.632
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom