Κέρκυρα Κέρκυρα Πρόγραμμα

sylvia96

Member
Μηνύματα
39
Likes
117
Μικρά κολπάκια, οργανωμένες η μη όπως και άμμο η βότσαλο δεν έχει σημασία.... Ωραία θάλασσα, όμορφο τοπίο... Ή ποιες είναι υπερεκτιμημένες;
Από αυτές που είδα:
Μπαταρία-Κασσιόπη
Ροβινιά
Παλαιοκαστρίτσα

Και για το τοπίο: La Grotta, Canal d'Amour, Λογγάς
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Λίγο υποκειμενικό, αλλά αν ήταν αν διαλέξετε ανάμεσα σε εκδρομή στα Διαπόντια νησιά και σε Παξούς-Αντίπαξους, ποιά θα διαλέγατε;
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.962
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Λίγο υποκειμενικό, αλλά αν ήταν αν διαλέξετε ανάμεσα σε εκδρομή στα Διαπόντια νησιά και σε Παξούς-Αντίπαξους, ποιά θα διαλέγατε;
Πολύ υποκειμενικό μεν αλλά θα διάλεγα σίγουρα τα Διαπόντια για πολλούς λόγους.
Παξούς είναι πολύ πιο εύκολο να πας κι ακόμη καλύτερο και φθηνότερο εκτός υψηλής σεζόν, τα Διαπόντια είναι εκ φύσεως ένα κίνητρο από μόνα τους.
 

EviTan

Member
Μηνύματα
424
Likes
2.885
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα
Λίγο υποκειμενικό, αλλά αν ήταν αν διαλέξετε ανάμεσα σε εκδρομή στα Διαπόντια νησιά και σε Παξούς-Αντίπαξους, ποιά θα διαλέγατε;
Σαφώς υποκειμενικό, αλλά έχουν άλλη μια ψήφο τα Διαπόντια και από εμένα. Για τι εκδρομή μιλάς όμως; Πόσων ημερών;
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Ευχαριστω! Για ημερησια μιλαω. Ενα ζευγαρι γνωστων μου ισπανων παει την αλλη βδομαδα Κερκυρα και με ρωτησε.
 

EviTan

Member
Μηνύματα
424
Likes
2.885
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα
Ευχαριστω! Για ημερησια μιλαω. Ενα ζευγαρι γνωστων μου ισπανων παει την αλλη βδομαδα Κερκυρα και με ρωτησε.
Για ημερήσια στα Διαπόντια αυτό που αξίζει είναι κάποιες τύπου κρουαζιέρες που κάνει το πλοιαρακι ο Πήγασος από Άγιο Στέφανο, μπορείς να δείς περισσότερες πληροφορίες στο site τους, aspiotislines.gr
Αλλιώς αν σκέφτονται να φύγουν μόνο από το λιμάνι της Κέρκυρας, δεν είναι εφικτή η ημερήσια στα Διαπόντια από εκεί.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.696
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom