Καθαροί θα μπαίνουν οι τουρίστες στην Καπέλα Σιστίνα

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
γύρος του κόσμου

Nikos1986

Member
Μηνύματα
897
Likes
3.945
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Πολύ μυγιάγγιχτοι έχουν γίνει... Εδώ σε σηκώνουν αν καθίσεις στα σκαλιά έξω από τον Άγιο Πέτρο ή ακουμπήσεις σε κάποια κολώνα για να ξεκουραστείς λίγο (και στις 2 περιπτωσεις χωρίς να εμποδίζεις).
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Nikos1986 said:
Πολύ μυγιάγγιχτοι έχουν γίνει... Εδώ σε σηκώνουν αν καθίσεις στα σκαλιά έξω από τον Άγιο Πέτρο ή ακουμπήσεις σε κάποια κολώνα για να ξεκουραστείς λίγο (και στις 2 περιπτωσεις χωρίς να εμποδίζεις).
το νουμερο το διαβασες στο αρθρο? 20000 την ημερα..στο δε Αγ. Πετρο ειναι πολλαπλασιοι..προσθεσε το ενδεχομενο ενα 1% αυτων να μην εχουν συναισθηση του χωρου κ να τον βρωμιζουν..κ φτανεις σε εκατονταδες που μπορει να φθειρουν τα μνημεια καθημερινα. γι αυτο γινονται οι κανονες κ πρεπει να τους τηρουμε ασχετα αν εμποδιζουμε η οχι.
 

pierikos

Member
Μηνύματα
27
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Το ψάχνω
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!
Πολύ μυγιάγγιχτοι έχουν γίνει... Εδώ σε σηκώνουν αν καθίσεις στα σκαλιά έξω από τον Άγιο Πέτρο ή ακουμπήσεις σε κάποια κολώνα για να ξεκουραστείς λίγο (και στις 2 περιπτωσεις χωρίς να εμποδίζεις).
Εμένα πάντως δε μου είπαν τίποτε! Τον Ιούνιο του 2011 είχα πάει! Είχα κάτσει από έξω.
 

Mimia

Member
Μηνύματα
20
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Παντού
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Κάπου το πηρε τ αυτι μου, τις προάλλες. Φυσικο με το πληθος που περνάει καθημερινα... και άργησαν κίολας...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.827
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom