Καλά ταξίδια σε όλους!

vigor22

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Καλησπέρα σας !
Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ και χαίρομαι που από εδώ και πέρα αποτελώ μέλος της μεγάλης ταξιδιωτικής παρέας.
Δεν γνωρίζω αν είμαι τόσο καλός στην συγγραφή ιστοριών.
Μπορώ όμως από τις λίγες ταξιδιωτικές μου εμπειρίες να απαντήσω σε κάποια ερωτήματα και να δώσω κάποιες συμβουλές που αφορούν τα αξιοθέατα, τις μετακινήσεις με δημόσιες συγκοινωνίες, την διαμονή και τα μέρη που δεν είναι τόσο τουριστικά αλλά που αξίζει κάποιος να επισκεφτεί σε όποια χώρα κι αν πάει.
Ελπίζω να βοηθηθώ κι εγώ με την σειρά μου από τους ταξιδιώτες που έχουν επισκεφθεί μια χώρα την οποία σκοπεύω να επισκεφθώ με την σειρά μου.
Μέχρι στιγμής έχω επισκεφτεί την Ουκρανία 2 φορές (Βίνιτσα & Κίεβο, Δεκέμβριο 2015 & 2016) , την Αυστρία (Βιέννη και Σάλτσμπουργκ, Καλοκαίρι 2008), την Γερμανία (Μόναχο, Νοέμβριο 2021) και την Σερβία (Βελιγράδι, Μάϊος 2022).

Στόχος μου η διερεύνηση και προετοιμασία για ένα ταξίδι κατά πάσα πιθανότητα μέσα στον Οκτώβριο στο Ντουμπάι.

Ως νέος στο φόρουμ έχω μια ερώτηση.
Να ανοίξω άλλο θέμα για τις απορίες μου σχετικά με το σχεδιαζόμενο ταξίδι στο Ντουμπάι ή να γράψω στο υπάρχον θέμα που απ' ότι είδα είναι ανοιχτό ;
 

EviTan

Member
Μηνύματα
424
Likes
2.885
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!
Προτιμότερο είναι να γράφει σε ήδη υπάρχοντα θέματα, εκτός και εάν είναι κάτι εξειδικευμένο, και δεν υπάρχει ήδη. Έτσι είναι πιο εύκολο να κρατάμε συγκεντρωμένες πληροφορίες ανά θέμα, να μην χανόμαστε και επαναλαμβάνουμε τις ίδιες απορίες/απαντήσεις...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.280
Καλύτερα να γράφεις σε θέματα που ήδη υπάρχουν για να υπάρχει συνέχεια στην ενημέρωση.

:welcome:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.248
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom