Ισπανία Καλημέρα από Bilbao!

Μηνύματα
10
Likes
105
Καλημέρα σε όλους τους φανατικούς των ταξιδιών. Είμαι νέο μέλος, ονομάζομαι Σουζάνα Κοτσάμπαση, και μένω στο Bilbao, στη Βόρεια Ισπανία, εδώ και τρία χρόνια. Πριν πάω στο Bilbao, έμενα στη Sevilla.
Σκοπός της εγγραφής μου στο travelstories.gr είναι να σας γνωρίσω την πόλη μου, το πανέμορφο Bilbao, καθώς και την Χώρα των Βάσκων. Για ότι πληροφορίες χρειαστείτε, μπορείτε να με ρωτήσετε. Θα χαρώ να σας τις απαντήσω.
Καλά ταξίδια με πολλή φαντασία για όλους.
 
Μηνύματα
10
Likes
105
Καλώς σας βρήκα, όλους, και κυρίως εσένα, Κύριε Τίποτα! Να μας έρθεις, κάνω tour στα Ελληνικά μέσω της πλατφόρμας του GuruWalk. Για ότι χρειαστείς, στείλε μου μήνυμα. Μπορώ να σου προτείνω φθηνά και πολύ καλά ξενοδοχεία στο κέντρο της πόλης. Θα πάθεις έρωτα με τη Χώρα των Βάσκων, χωρίς υπερβολές.
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.538
Likes
8.501
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Καλώς σας βρήκα, όλους, και κυρίως εσένα, Κύριε Τίποτα! Να μας έρθεις, κάνω tour στα Ελληνικά μέσω της πλατφόρμας του GuruWalk. Για ότι χρειαστείς, στείλε μου μήνυμα. Μπορώ να σου προτείνω φθηνά και πολύ καλά ξενοδοχεία στο κέντρο της πόλης. Θα πάθεις έρωτα με τη Χώρα των Βάσκων, χωρίς υπερβολές.

Ευχαριστώ. Θα το έχω υπόψη μου. Έχω κάνει τουρ με guruwalk σε άλλες πόλεις και μου άρεσαν αρκετά.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.506
Likes
7.699
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καλως ηλθες..
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.848
μια συγκριση μεταξυ σεβιλης και μπιλμπαο; στη ποιοτητα ζωης και κοστος
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.242
Likes
6.702
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία

cool_alex

Member
Μηνύματα
33
Likes
66
Καλωσηρθες! Το Μπιλμπάο και η χώρα των Βάσκων ήταν στα πλάνα πριν 2 χρόνια, όταν υπήρχε και απευθείας πτήση από Αθήνα. Πρέπει να είναι πανέμορφα.
 
Μηνύματα
771
Likes
608
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Καλωσόρισες! Εκτός του Μπιλμπάο θέλουμε και αγαπημένη Sevilla!
 

pankot1979

Member
Μηνύματα
77
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ-ΧΙΛΗ
Γεια χαρα !!!!!!!Αρχες ιουλιου ερχομαστε μπιλμπαο μια που το περσινο καλοκαιρι ημασταν ανδαλουσια ειπαμε απο τα νοτια να πιασουμε φετος και τα βορεια !!!!!!
 
Μηνύματα
10
Likes
105
μια συγκριση μεταξυ σεβιλης και μπιλμπαο; στη ποιοτητα ζωης και κοστος
Για μένα, υπερέχει το Bilbao σε πολλά πρακτικά θέματα. Από την άλλη μεριά, η Σεβίλλη είναι μία πανέμορφη πόλη. Εάν ρωτάς για πιθανή μελλοντική μετανάστευση, το πιο σημαντικό είναι το πού (δηλαδή σε ποιά πόλη) έχεις γνωστούς ή φίλους που θα σε φιλοξενήσουν και θα σε βοηθήσουν να φτιάξεις τα χαρτιά σου. Δεν είναι εύκολο, παρ' όλο που μπορεί να σου έχουν πει το αντίθετο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom