Καλημέρα σε όλους!

Donaldios

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Νομίζω θα περάσω πολλές εκατοντάδες ώρες εδώ μέσα με την παρέα σας! Είμαι κάπου στις 40 χώρες (Ευρώπη μόνο) και πολύ θα ήθελα να περάσω τις 200... Άντε να ξεμπλέξουμε γρήγορα με τον ιό (ακυρωσα 2 ταξίδια) να ξαναπάρουμε σβάρνα τα αεροδρόμια! Ειδικοτης μου τα ελληνικά νησιά και νησίδες. Καλό μεσημέρι και καλώς σας βρήκα!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Καλώς ήρθες και καλές αναρτήσεις!
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.213
Likes
25.773
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Νομίζω θα περάσω πολλές εκατοντάδες ώρες εδώ μέσα με την παρέα σας! Είμαι κάπου στις 40 χώρες (Ευρώπη μόνο) και πολύ θα ήθελα να περάσω τις 200... Άντε να ξεμπλέξουμε γρήγορα με τον ιό (ακυρωσα 2 ταξίδια) να ξαναπάρουμε σβάρνα τα αεροδρόμια! Ειδικοτης μου τα ελληνικά νησιά και νησίδες. Καλό μεσημέρι και καλώς σας βρήκα!
:welcome:
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Είμαι κάπου στις 40 χώρες (Ευρώπη μόνο) και πολύ θα ήθελα να περάσω τις 200...
Για να το πετύχεις αυτό μάλλον πρέπει να ταξιδέψεις και σε κανέναν άλλον πλανήτη, γιατί τελευταία φορά που τσέκαρα τις είχα αφήσει στις 195, τις χώρες του πλανητη Γη :bleh:
Καλώς μας ήρθες!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Νομίζω θα περάσω πολλές εκατοντάδες ώρες εδώ μέσα με την παρέα σας! Είμαι κάπου στις 40 χώρες (Ευρώπη μόνο) και πολύ θα ήθελα να περάσω τις 200... Άντε να ξεμπλέξουμε γρήγορα με τον ιό (ακυρωσα 2 ταξίδια) να ξαναπάρουμε σβάρνα τα αεροδρόμια! Ειδικοτης μου τα ελληνικά νησιά και νησίδες. Καλό μεσημέρι και καλώς σας βρήκα!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας και μην ξεχάσεις να ψηφίσεις την Ιταλία στο war https://www.travelstories.gr/commun...r-Ιταλία-vs-Ισπανία.63501/page-29#post-784430 :xalara::xalara:
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Για να το πετύχεις αυτό μάλλον πρέπει να ταξιδέψεις και σε κανέναν άλλον πλανήτη, γιατί τελευταία φορά που τσέκαρα τις είχα αφήσει στις 195, τις χώρες του πλανητη Γη :bleh:
Καλώς μας ήρθες!
Παει με βασει τα κρατη μελη του ΟΗΕ!!!
 

Donaldios

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Για να το πετύχεις αυτό μάλλον πρέπει να ταξιδέψεις και σε κανέναν άλλον πλανήτη, γιατί τελευταία φορά που τσέκαρα τις είχα αφήσει στις 195, τις χώρες του πλανητη Γη :bleh:
Καλώς μας ήρθες!
Ναι, αλλά μέχρι να φτάσω εγώ τις 195 μπορεί να έχουν προκύψει και άλλες... Σκέψου ότι πχ το 1940 υπήρχαν μόνο κάπου 100 συνολικά.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ναι, αλλά μέχρι να φτάσω εγώ τις 195 μπορεί να έχουν προκύψει και άλλες... Σκέψου ότι πχ το 1940 υπήρχαν μόνο κάπου 100 συνολικά.
Α οκ, μ αυτο το σκεπτικό πάω πάσο :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.276
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom