Καλησπέρα!!!!!

eleva

Member
Μηνύματα
211
Likes
417
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Μαγνησία ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
12/10/1944
:clap:Πάρα πολύ όμορφο site...ορισμένες εντυπώσεις κ εμπειρίες από ταξίδια απλώς συνταρακτικές! Για καιρό διάβαζα κ πλέον αποφάσισα να μπω κ εγώ στην παρέα! Είμαι στα 23 (χρόνια!) κ το απίστευτο (ας το πούμε κ παράπονο)...δεν έχω πάει ποτέ εξωτερικό! Ναι, ναι ντροπή μ, αλλά δε βοήθησαν κ οι περιστάσεις (οικονομικές κ όχι μόνο)! Προς το παρόν πάντως παρηγοριέμαι στη σκέψη τ κυκλαδονησιού(!) π προτίθεμαι ν επισκεφτώ σ 2-2μιση μήνες! Τα σχετικά...στα σχετικά τοπικ!!!!!:)
 

kalove

Member
Μηνύματα
436
Likes
1.637
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εθνικά πάρκα ΗΠΑ
Καλώς ήρθες
Μην σε απασχολεί το ότι δεν έχεις βγεί από την Ελλάδα.
Κάποτε θα γίνει καί αυτό.
Αλλωστε, η αρχή είναι το ήμισυ τού παντός. Καί την αρχή την έκανες. Εγινες μέλος το travelstories!!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
408
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
:clap:Πάρα πολύ όμορφο site...ορισμένες εντυπώσεις κ εμπειρίες από ταξίδια απλώς συνταρακτικές! Για καιρό διάβαζα κ πλέον αποφάσισα να μπω κ εγώ στην παρέα! Είμαι στα 23 (χρόνια!) κ το απίστευτο (ας το πούμε κ παράπονο)...δεν έχω πάει ποτέ εξωτερικό! Ναι, ναι ντροπή μ, αλλά δε βοήθησαν κ οι περιστάσεις (οικονομικές κ όχι μόνο)! Προς το παρόν πάντως παρηγοριέμαι στη σκέψη τ κυκλαδονησιού(!) π προτίθεμαι ν επισκεφτώ σ 2-2μιση μήνες! Τα σχετικά...στα σχετικά τοπικ!!!!!:)
Καλώς ήρθες eleva στο travelstories.
Και εγώ μέχρι τα 23 μου το ίδιο παράπονο με εσένα είχα αλλά πήρα την μεγάλη απόφαση και άρχισα να γνωρίζω άλλη γη και άλλα μέρη.:clap:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Γεια σου eleva .Ειμαι σιγουρη οτι τωρα που βρεθηκεσ στο φορουμ θα πασ πολυ πολυ συντομα και στο εξωτερικο.Trust me.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.701
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom