Καλησπερα!!

καλλ

Member
Μηνύματα
13
Likes
8
Καλησπερα ειμαι η Καλλιοπη!πολυτεκνη μαμα. Ετσι με τον αντρα μου αφοσιωθηκαμε στο μεγαλωμα των παιδιων..πριν τρια χρονια ξεκινησαμε τα ταξιδια στο εξωτερικο και ειμαστε πολλοι χαρουμενοι γι αυτο!Επομενος προορισμος το δουβλινο!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Kαλως ηρθες στο travelstories και καλά ταξίδια.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.480
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλώς ήρθες. Προσωπικά το Δουβλίνο το βρήκα αδιάφορο, πιο βόρεια όμως είχε εκπληκτικά πράγματα, δική μου συμβουλή να μην περιοριστείτε στην πρωτεύουσα, μη σου πω να την αγνοήσετε σχεδόν εντελώς.
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.024
Likes
1.577
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Συμφωνώ με τον Yorgos. Τα αξιοθέατα του Δουβλίνου είναι μετρημένα στα δάκτυλα και σε κοντινή απόσταση μεταξύ τους. Σε δύο - τρείς το πολύ μέρες τα έχεις δει όλα και με χαλαρούς ρυθμούς,
 

καλλ

Member
Μηνύματα
13
Likes
8
Καλημερα!Δυσυχως ηταν ταξιδι τελευταιας στιγμης κ κανονιστηκε για 4μερες ,στην ουσια ειναι τρεις ...με λιγο ψαξιμο καταλαβα οτι δεν θα δουμε πολλα(κ καπου εκει ηρθε η απογοητευση) αλλα θα προσπαθησουμε νανκανουμε δυο μονοημερες με τα βασικα αξιοθεατα κ οτι προλαβουμε την τριτη απο δουβλινο...ισα να γλυκαθουμε κ να επανελθουμε😊
 

καλλ

Member
Μηνύματα
13
Likes
8
Με προβληματιζει κ το γεγονος οτι εχουμε μονο ταυτοτητες (με λατινικους αλλα εκδοση 2005)κ θελουμε να παμε μπελφαστ ,λετε να υπαρχει προβλημα με γκρουπ προς τα κει;;
 

elisavet.k

New Member
Μηνύματα
3
Likes
3
Με προβληματιζει κ το γεγονος οτι εχουμε μονο ταυτοτητες (με λατινικους αλλα εκδοση 2005)κ θελουμε να παμε μπελφαστ ,λετε να υπαρχει προβλημα με γκρουπ προς τα κει;;
Καλησπέρα! Χωρίς διαβατήριο δε θα μπορείτε να ταξιδέψετε UK. Επίσης, αν τελικά πάτε Belfast, μην παραλείψετε το Titanic Μουσείο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.718
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom