Καλως σας βρηκα..

lastsupper

Member
Μηνύματα
37
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
unknown
Ταξίδι-Όνειρο
θιβετ-περου
με λενε μπιλια και ειμαι και γω ενας απο τους πολλους που εχουν παθος με τις αποδρασεις απο την καθημερινοτητα.θελω να γνωρισω οσο το δυνατον περισσοτερα μερη.Μεχρι στιγμης (ειμαι και πιτσιρικας ακομα-22) απο τα 18 που κανω ταξιδακια μονος η με παρεα εχω παει σε αθηνα(οπου και εμεινα 1 χρονο),θεσ/νικη,πατρα,σερρες,γιαννενα,ζαγοροχωρια,βολο,λαρισα,τρικαλα,κερκυρα,καλαμπακα,διδυμοτειχο,καλαβρυτα,χαλκιδα,ικαρια,μηλο,κρητη(εμενα 2 χρονια χανια και την γυρισα ολη),αιγινα,αγκιστρι...(αυτα θυμαμαι!)..Απο εξωτερικο δεν εχω πολλες εμπειριες καθως απο ταξιδεψει 2 φορες στην Βουλγαρια(1 στο haskovo και 1 στην sofia) και μια μινι εκδρομη στην νοτια Αλβανια με σταση στην premet.Στα επομενα σχεδια μου βρισκεται τριημερη εκδρομη στα χανια στα τελη Νοεμβρη,ενω εχει κανονιστει και mini tour ανατολικης γερμανιας για τα χριστουγεννα(βερολινο,λειψια,δρεσδη).καλα ταξιδια σε ολους μας!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλως ηρθες !Σου ευχομαι πολλα ταξιδια εξωτερικο .Η Γερμανια θα σου αρεσει πολυ.Την επομενη φορα κανονισε να πας νοτια Γερμανια.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.194
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς όρισες!είσαι ακόμα πολύ νέος οπότε έχεις όλο το...χρόνο μπροστά σου για ταξίδια,
ήδη ετοιμάζεις ωραίο χριστουγεννιάτικο ταξίδι,σου εύχομαι τα καλύτερα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.736
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom