Κανείς δεν θα βαριόταν να δει τα άλμπουμ του Αλέξανδρου Τσούτη

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Aλέξανδρος Τσούτης ή ο τραβελστορίτης Alexandros T
Αλήθεια πόσο πιό τυχερό μπορεί να αισθάνεται ένα φόρουμ όταν στα μέλη του υπάρχει ( ? ) κάποιος που η ματιά του στο κόσμο κερδίζει και την αναγνώριση του National Geographic;
Και πόσο πτωχότερος αισθάνομαι εγώ όταν δεν βλέπω να ομορφαίνει με τις εικόνες και τα ταξίδια του τις σελίδες του φόρουμ μας πια; Διότι μια εικόνα του είναι μια αυτόνομη ιστορία που σου μιλάει κατευθείαν στη καρδιά, στο μυαλό…
Το γράφω προς κάθε αποδέκτη με περισσή πικρία. Δεν με ενδιαφέρουν τα παρασκήνια, με ενδιαφέρει το φόρουμ να γίνεται καλύτερο. Κι οφείλουμε τέτοιους ανθρώπους να τους έχουμε μαζί μας.
Ευπρόσδεκτο το κάθε νέο μέλος που ανοίγεται τώρα στα ταξίδια, αλλά ο αληθινός πλούτος είναι μέλη σαν τον Αλέξανδρο.
Ταδε έφη ο χοίρος
Και το λινκ γιατί με έπιασε το παράπονο: http://www.lifo.gr/team/u46519/56118
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.506
Likes
7.699
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
....πραγματι απουσιαζουν απο το φορουμ πολλα μέλη που εχουν δωσουν στοιχεια , πληροφορίες, εικονες και ψυχη...αδικο ...πραγματι γινομαστε φτωχότεροι και εγω τουλαχιστον ουτε εχω προσδιορίσει τις αιτιες και αφορμες..κριμα για όλους να χανουμε εμπειριες για κατι που αγαπαμε όλοι, τα ταξιδια...
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Με τον Αλέξανδρο μιλήσαμε με πμ τελευταία φορά πρόσφατα, πριν το ταξίδι μου στην Ν.Α. Ασία και πιο συγκεκριμένα για το Koh Kood, όπου άπλωσε και αυτός το κορμί του...:)
Να δώσω άλλο ένα παράδειγμα πολυ-ταξιδεμένου και συνάμα "ταπεινού" ταξιδιώτη; Ο κ. Τουμπιώτης, που έχει κάνει ΤΑ ταξίδια και συνεχίζει, καλά να είναι ο άνθρωπος...λείπουν πολύ από το φόρουμ, συμφωνώ, αλλά να συνυπολογίσουμε και τον ελάχιστο χρόνο που διαθέτουν (-με) κάποιοι πλέον, διότι παιδιά, σκυλιά, γατιά, ε, όταν είμασταν εργένηδες ήταν αλλιώς, μα πολύ αλλιώς και για παράδειγμα το να γράψεις μια ταξιδιωτική ιστορία απαιτεί πολύ χρόνο και κόπο.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.482
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Κι εγώ πρόσφατα μίλησα με άλλο μέλος που είχε πάει στο Παλάου, σπάνιο προορισμό, που με ενδιέφερε. Δυστυχώς απέχει από το φόρουμ κι αυτός, κι όχι λόγω χρόνου...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Κι εγώ πρόσφατα μίλησα με άλλο μέλος που είχε πάει στο Παλάου, σπάνιο προορισμό, που με ενδιέφερε. Δυστυχώς απέχει από το φόρουμ κι αυτός, κι όχι λόγω χρόνου...
Επιτρέπεται να μην έχουμε ιστορίες από τέτοια μέρη; Πιθανότατα να μην πάω ποτέ εκεί. Να μην ταξιδέψω μέσα από τη ματιά κάποιου άλλου;
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.474
Likes
7.944
Kαι να 'ταν ο μονος που πηρε των ομματιων του….
Και καλα να ειναι ο περιορισμενος χρονος αυτος που κανει αξιολογα μελη να μην συμμετεχουν πια… φοβαμαι ομως, πως ειναι κι η απαραμιλλη ευγενεια που βρηκαν εδω μεσα αρκετοι και την "εκαναν"...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.276
Kαι να 'ταν ο μονος που πηρε των ομματιων του….
Και καλα να ειναι ο περιορισμενος χρονος αυτος που κανει αξιολογα μελη να μην συμμετεχουν πια… φοβαμαι ομως, πως ειναι κι η απαραμιλλη ευγενεια που βρηκαν εδω μεσα αρκετοι και την "εκαναν"...
Μεγάλο θέμα ανοίγεις για την ευγένεια και δυστυχώς δεν επιτρέπεται να συζητηθεί...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί αν δεν θέλει να γράψει κάποιος έχοντας τους δικούς του λόγους, εμείς να πρέπει να αναρωτηθούμε γιατί, τι και πως. Αν δεν θέλει κάποιος ας μη γράφει όσα ταξίδια και να έχει κάνει, σε όσες χώρες και να έχει δει, όσες τέλειες φωτογραφίες και αν έχει τραβήξει.
Και αυτό δεν το λέω για τον συγκεκριμένο στον οποίο αναφέρεται ο topic starter αλλά γενικά, και για τον εαυτό μου. Δεν είμαστε μικρά παιδιά(μόνο όταν χρειάζεται για τα πιπίνια) να μας πειράζει μία μικρή διαφωνία ή δεν ξέρω γω τι άλλο...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.474
Likes
7.944
Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί αν δεν θέλει να γράψει κάποιος έχοντας τους δικούς του λόγους, εμείς να πρέπει να αναρωτηθούμε γιατί, τι και πως. Αν δεν θέλει κάποιος ας μη γράφει όσα ταξίδια και να έχει κάνει, σε όσες χώρες και να έχει δει, όσες τέλειες φωτογραφίες και αν έχει τραβήξει.
Και αυτό δεν το λέω για τον συγκεκριμένο στον οποίο αναφέρεται ο topic starter αλλά γενικά, και για τον εαυτό μου. Δεν είμαστε μικρά παιδιά(μόνο όταν χρειάζεται για τα πιπίνια) να μας πειράζει μία μικρή διαφωνία ή δεν ξέρω γω τι άλλο...
Δεν ειναι κακο να αναρωτηθουμε για μια κατασταση οταν εχουμε μεριδιο ευθυνης :)
 
Last edited:

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.276
Αν είναι όμως πολλοί που έγραφαν παλιά και δεν γράφουν τώρα,τι φταίει;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom