Κατηγοριοποίηση ταξιδιωτικών ιστοριών σε εξέλιξη

malysa

Member
Μηνύματα
1.046
Likes
1.825
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
3η βραχονησίδα αριστερά
Πολλές φορές μου ήλθε η σκέψη και ανάγκη, εεε και αυτή τη φορά είπα να την αναφέρω, σχετικά με τις ταξ/κές ιστορίες σε εξέλιξη:

Θεωρώ ότι θα ήταν πολύ βολικό για εμάς τους χρήστες, να κατηγοριοποιηθούν ομοίως όπως οι ολοκληρωμένες ταξ/κές ιστορίες (ανά ήπειρο και χώρα)....
Πολλές φορές πήρα πληροφορίες από μη ολοκληρωμένες ταξ/κές ιστορίες, αλλά ανάλωσα χρόνο για να ψάξω να τις βρω, καθώς:
α) το θέμα τους δεν ανατρέχει στη χώρα/ες που αφορούν και ως εκ τούτου η στοχευμένη αναζήτηση δεν απέδωσε καρπούς....
β) ήδη σήμερα είναι 394 ιστορίες (20 σελίδες η λίστα τους)...

Εξάλλου αν γίνει κάτι τέτοιο, θα είναι και προεργασία, για όταν ολοκληρωθούν... :):cool:
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
τελεια! κι εγω οταν ψαχνω πληροφοριες ψαχνω και στις υπο εξελιξη!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
ΣΣσσσσουτ!!! Μη μου χαλάς την έκπληξη εσύ!!!

Παλεύω σήμερα άπειρες ώρες να τις φτιάξω, και έφτασε περασμένα μεσάνυχτα και έχω ακόμα 6 σελίδες με ιστορίες να περάσω :)

Αύριο/μεθαύριο θα το έχω ολοκληρώσει.

Άντε, τώρα να τσιγκλήσουμε τα μέλη που έχουν αφήσει ιστορίες στη μέση να τις ολοκληρώσουν :)
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Ε αφού το είδα...:icon_redface: Ευχαριστώ!!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Επειδή τις πέρασα τώρα όλες για να τις κατηγοριοποιήσω, υπάρχει πάρα πολύ υλικό που είναι ξεχασμένο εκεί, και είναι κρίμα, οπότε αν έχετε ιστορίες στη μέση ή έχετε φίλους που έχουν ιστορίες στη μέση, τσιγκλήστε τους (ή τον εαυτό σας) να ολοκληρωθούν!! :clap:
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Εγώ πάντως γράφω με ρυθμούς χελώνας(το παραδέχομαι):icon_redface: και πιέζω τον εαυτό μου να τελειώσει αυτές τις έρημες Αζόρες, τόσους μήνες σέρνω την ιστορία... Δυστυχώς πάνω που λέω να στρωθώ κάτι τυχαίνει και χρόνος δεν βρίσκεται.Με αυτούς τους ρυθμούς μιας και έγραψα ένα κομμάτι τον Νοέμβριο, βλέπω να ανεβάζω το επόμενο τον Δεκέμβριο...Κι ακόμα είμαι στη διήγηση για το πρώτο νησί :icon_redface:, έπεται κι η Τερσέιρα....
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.854
Likes
14.088
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Θα τελειώσω την ιστορία από το Κόσοβο αν μου πείτε που τη χωσατε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.825
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom