Κοπή πίτας 2018 στην Αθήνα

Κοπή πίτας 2018 στην Αθήνα - Ποιες ημερομηνίες προτιμάτε;


  • Total voters
    37
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Στη Θεσσαλονίκη ήδη τα κανόνισαν για το Σάββατο 27 Γενάρη. Για μας δηλαδή του λεκανοπεδίου δεν έχει; Πού είναι τέλος πάντων αυτό το οργανωτικό κορίτσι μας η @katkats να μας βάλει σε μια σειρά;

Πιθανές ημερομηνίες: Το ΠΣΚ 19, 20 ή 21 Γενάρη ή αλλιώς το ΠΣΚ 2, 3 ή 4 Φλεβάρη (Το ΠΣΚ 26-28 Γενάρη αποκλείεται καθώς το καπαρώσανε με το σπαθί τους οι Βόρειοι).

Για πείτε!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Να σας οργανώσω λοιπόν :)
α) το μέρος (το Σουαρέ - νομίζω ότι θα έχει θέρμανση στην αυλή).
β) ημερομηνίες - ποιες προτιμούμε (θα βάλω ψηφοφορία) - σε ποιες είναι διαθέσιμος ο χώρος
γ) πίτα - από που θα την προμηθευτούμε - η @elanara88 μας είναι κάτι παραπάνω από σταθερή αξία και το κυριότερο πώς θα την πληρώσουμε.
Συζητήστε τα όλα αυτά, σύντομα όμως, και θα βοηθήσω όσο μπορώ.
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
τελεια!
με το μερος φυσικα ειμαστε συμφωνοι. οι ημερομηνιες που εχουν προταθει στο πρωτο ποστ ειναι μια χαρα. φυσικα επειδη προτεινεται και π και σ και κ, καλυτερα ειναι παρασκευη ή σαββατο.:)
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Το γ) το καλύπτω εγώ
Ευχαριστούμε!

Να σας οργανώσω λοιπόν :)
α) το μέρος (το Σουαρέ - νομίζω ότι θα έχει θέρμανση στην αυλή).
β) ημερομηνίες - ποιες προτιμούμε (θα βάλω ψηφοφορία) - σε ποιες είναι διαθέσιμος ο χώρος
γ) πίτα - από που θα την προμηθευτούμε - η @elanara88 μας είναι κάτι παραπάνω από σταθερή αξία και το κυριότερο πώς θα την πληρώσουμε.
Συζητήστε τα όλα αυτά, σύντομα όμως, και θα βοηθήσω όσο μπορώ.
Σωστά όλα αυτά, και να τα δούμε. Το θέμα είναι οτι μέχρι στιγμής τουλάχιστον, δεν βλέπω κάποιο ενδιαφέρον από τους συμφορουμίτες.
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ναι τι γίνεται με τους Αθηναίους;;;Οι αγαπημένοι μου Θεσσαλονικείς αποδεικνύονται σούπερ οργανωτικοί-πιο Νότια τίποτα όμως.Προσωπικά προτιμάω Παρασκευη/Σαββατο 19 με 20 Ιανουαρίου ...
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Φυσικά και ενδιαφερόμαστε, άλλωστε κάθε φορά γεμίζει ο υπόψη χώρος με πολύ κόσμο. Βάλτε την ημερομηνία σε ψηφοφορία για Φεβρουάριο να έχουμε γυρίσει και εμείς από τα ξένα :D
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Κι οτι ειχα αρχισει να ανησυχω
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom