Κοπή πιτας Θεσσαλονικη 2016 και δηλώσεις συμμετοχής

Δηλώσεις συμμετοχής


  • Total voters
    20
  • Poll closed .

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Ως μονιμος κάτοικος θεσσαλονικης τα τελευταια χρόνια,έχοντας αποκτήσει πλεον την..."εντοπιότητα"και μετά απο παρότρυνση των φίλων απο το φορουμ στη θεσσαλονίκη ,ανοίγω το θέμα για τη φετινή κοπή πιτας.Η ημερομηνία που επιλέχθηκε είναι η Κυριακή 7 Φεβρουαριου.Αν και λίγο αργά ,η συγκεκριμένη ημερομηνία φαίνεται να βολεύει αρκετά απο τα μέλη που μιλήσαμε με προσωπικά μηνύματα, καθώς πολλοί έχουν προγραμματισμένα ταξιδια μέσα στον Ιανουαριο.Το μέρος που προτάθηκε και απέσπασε τη σύμφωνη γνωμη ολων οσως μπορέσαμε να επικοινωνήσουμε μεταξυ μας είναι το aldebaran ,το καφέ του μεγάρου μουσικής.Τις επομενες μέρες θα περάσω απο εκει για να επιβεβαιώσω οτι μπορούν να μας δεχθούν.Αν και σχετικά νωρις ,βάζω το θέμα ,ώστε να το δουν οσο το δυνατόν περισσότεροι ....όσο για την ώρα ,κατά τις 12 το μεσημέρι ,ειναι καλά? τι λέτε?
http://www.aldebaranm2.gr/
 
Last edited:

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Απο μένα είναι οκ και το μέρος και η μέρα και η ώρα!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
Η ημερομηνία ταμάμ,
Το μέρος ταμάμ,
κ η ωρα ταμάμ

:)
 

zoi

Member
Μηνύματα
146
Likes
312
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού
και εγώ είμαι οκ για όλα....γιουπιιιιι....θα κόψουμε την πίτα μας......:clap::clap::clap:
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ονειρεμένο Ταξίδι
μαυρικιος
Αντε αργήσαμε.... μας πέρασαν φέτος οι Νότιοι.
Καλή Χρονιά σε όλους !!!
Και μεις οκ για όλα, ωραίο το μέρος αλλά και το περσινό brunch στο cosmos δεν ήταν άσχημο !! Αν δεν μας δεχτούν σ΄αυτό ας το έχουμε ως εναλλακτική ( και με parking )
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.432
Ονειρεμένο Ταξίδι
οχ.....όλος ο κόσμος
ημερομηνία είναι μια χαρά, όλα τα άλλα δεν είναι ασήμαντα, όπου και να αποφασίσετε μέσα είμαι
 

Maria Mavr

Member
Μηνύματα
87
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Γεια σας! Θα ήθελα πολύ να έρθω αλλά δεν ξέρω κανέναν. Μπορούμε να φέρουμε και παρέα μαζί μας?
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Γεια σας! Θα ήθελα πολύ να έρθω αλλά δεν ξέρω κανέναν. Μπορούμε να φέρουμε και παρέα μαζί μας?
μα αν δεν έρθεις,πως θα μας γνωρισεις?ολοι ,την πρωτη φορά που πηγαμε σε κάποια συνάντηση,δεν ξέραμε κανέναν...φυσικά μπορεις να φέρεις και παρεα...απλά καλο είναι να δηλώνουμε ποσα άτομα θα έρθουμε για να μπορεσουμε να κάνουμε τη συνενοηση με το μαγαζι και να παραγγείλουμε πιτα για αναλογο αριθμο ατόμων...
 

Maria Mavr

Member
Μηνύματα
87
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Ωραία, θα κανονίσω και θα ενημερώσω για το αν καταφέρω να έρθω και πόσα άτομα. Θα έχουμε και κάποια επιβάρυνση για την πίτα? Αν ναι, κανένα πρόβλημα! Ευχαριστώ!!
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους, με υγεία και τύχη. Εγώ επειδή έχω σεμινάριο στην Αθήνα τις προηγούμενες μέρες δεν ξέρω αν θα έχω γυρίσει. Οπότε εξαρτάται απ'αυτό. Όταν κλείσω τα εισιτήρια της επιστροφής θα μπω να ψηφίσω, ελπίζω να μην είναι αργά. ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.701
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom