Δανία Πληροφορίες για Κοπενχάγη

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Μπορείς να κάνεις μια ημερήσια εκδρομή στο Malmo,περνώντας την Oresund bridge.
Μαλμο ναι αξιζει,ειναι μιση ωρα με το τρενο που περναει και απο το αεροδρομιο της Κοπεγχαγης .
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
ρε παιδιά λύστε μου μια απορία.. Το σκέφτομαι και γω για Κοπεγχάγη αλλά μου είπαν ότι από το απόγευμα και μετά επικρατεί νέκρα. Ο κόσμος το βράδυ δεν βγαίνει καθόλου έξω; Τι παίζει από μαγαζιά γενικώς;
 

pelaisos

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ
θα είμαι και εγώ Κοπεγχάγη στις έξι Δεκεμβρίου!!!!! Οσο για την μικρή γοργόνα έμαθα ότι έχει επιστρέψει από την έκθεση στην Σαγκάη στις 31 Οκτωμβίου!!!Καλά να περάσουμε λοιπόν!!!!!:clap:
 

pelaisos

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ
Γενικά τις καθημερινές δεν πολύ βγαίνουν τα βράδια!! Αλλά παρασκεύη και σάββατο γίνεται χαμός!Τις καθημερινές μαζεύονται συνήθως σε σπίτια!Πάντως σίγουρα θα σου πω μόλις επιστρέψω απο κοπεχγάγη!θα είμαι εκεί 6 με 17 Δεκέμβρη!!!:D
 

pelaisos

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ
Ευχαριστώ πολύ!! να ρωτήσω και κάτι? αντίστροφη μέτρηση πως βάζουμε?
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
εγώ πάω από τα προσωπικά μυνήματα, μετά στον πίνακα ελέγχου χρήστη, επεξεργασία επιλογών και κάτω κάτω θα δεις διάφορες επιλογές. Σ'αυτό το σημείο επιλέγεις ανάλογα τι θες...
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Καλημέρα σε όλη την παρέα! Τον επόμενο μήνα ετοιμάζομαι για 10 μέρες στην Κοπεγχάγη! Έχω βρει αξιοθέατα μέσα στην πόλη. Όμως θα ήθελα να δω και αξιόθεατα στα περίχωρα!!! Έχετε να μου προτείνετε κατι? Ευχαριστω πολύ!!!!:)
περίμενε να βγει ο kemcap με τη Δανέζα γυναίκα και θα σου τα πει λεπτομερώς
 

pelaisos

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ
εγώ πάω από τα προσωπικά μυνήματα, μετά στον πίνακα ελέγχου χρήστη, επεξεργασία επιλογών και κάτω κάτω θα δεις διάφορες επιλογές. Σ'αυτό το σημείο επιλέγεις ανάλογα τι θες...
Τα έκανα όλα αυτά πατάω αποθήκευση επιλογών αλλά δεν μου το εμφανίζει..... Τι κάνω λάθος?
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
γύρος του κόσμου

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.714
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom