Κρακοβια 1-8-21

valasialim

New Member
Μηνύματα
2
Likes
17
παραμυθενια πολη η κεντρικη πλατεια μου θυμισε λιγο την πλατεια ρολογιου στη Πραγα-υπεροχο το καστρο ΒΑΒΕΛ αξιζει να διαθεσεις ενα πενταημερο γιατι ειναι κοντα το Αουσβιτς που πρεπει οπωσδηποτε να επισκευθεις οπως και τα Αλατορυχεια για να δεις τι εχουν φτειαξει οι αλατορυχοι μονο απο αλατι σε βαθος 135μ κατω απο τη γη θελω να σας αναφερω οτι οποιος χρειαστει ξεναγηση στα Ελληνικα υπαρχει πρακτορειο που αναλαμβανει ξεναγηση στη πολη -Αουσβιτσ Μπιρκεναου-Αλατορυχεια καθως και τις μεταφορες απο και προς το ξεν.σας το email ειναι <[email protected]>και συνεργαζεστε με τον Θαναση και αυτος και οι ξεναγοι-οδηγοι ειναι εξυπηρετικοτατοι εμεις μεναμε στην Εβραικη συνοικια μια( συνοικια που αντεχει ακομη στο χρονο ) γεματη ομως απο νυχτερινη ζωη οποιος χρειαστει βοηθεια εδω ειμαι να βοηθησω οπως μπορω
 

Attachments

Maria___Man

Member
Μηνύματα
28
Likes
30
Καλημέρα! Πόσο σας κόστισε η ξενάγηση; Είχατε και μεταφορά από το κατάλυμα σας αν κατάλαβα καλα;Επιπλέον πόσο διήρκεσε η ξενάγηση; Θα επισκεφτώ την κρακοβια τον Δεκέμβρη και με αγχώνει το να κανονίσω την επίσκεψη μου στο Αουσβιτς.. Ευχαριστώ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.116
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom