Κροατία Σλοβενία Κροατια / Σλοβενια Χριστουγεννα

iwannalyk

Member
Μηνύματα
12
Likes
19
Καλησπερα!!!! Σκεφτομαι να επισκεφτω Κροατια/ Σλοβενια τα Χριστουγεννα για 8 ημερες!

Τσεκαρω τις τιμες των αεροπορικων και ειναι τσιμπημενες , λογικο λογω Χριστουγεννων.
Υπαρχει καποια εναλλακτικη διαδρομη που μπορω να ακολουθησω και να ειναι πιο οικονομικη?

Δεν θα εχω δικο μου μεταφορικο μεσο.


Ευχαριστω :)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Χαίρετε.
Βενετία και μετά τρένο ή λεωφορείο. Ψάξε μέσω skyscanner και azair για τα αεροπορικά και χρησιμοποίησε το rome2rio για να πάρεις μια ιδέα για τα υπόλοιπα.
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΚΟΥΝ
καλησπερα!το ζαγκρεμπ για 7 ημερες τα χριστουγεννα ειναι αρκετο?να μοιρασω τις μερες μου και να παω λιουμπιανα?
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.604
Likes
9.842
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
καλησπερα!το ζαγκρεμπ για 7 ημερες τα χριστουγεννα ειναι αρκετο?να μοιρασω τις μερες μου και να παω λιουμπιανα?
7 μέρες Ζάγκρεμπ;;; 2 το πολύ. Εάν μπορείς να πας Plitvice lakes ενώ είναι χιονισμένα, έχω ακούσει ότι είναι μαγικά χειμώνα.

Εάν έχεις 7 μέρες στα Βαλκάνια, τότε αφιέρωσε τες στα Σλοβένικα βουνά, είναι ένα από τα κρυμμένα διαμαντάκια της Ευρώπης.
 

Traveler koko

Member
Μηνύματα
147
Likes
691
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
καλησπερα!το ζαγκρεμπ για 7 ημερες τα χριστουγεννα ειναι αρκετο?να μοιρασω τις μερες μου και να παω λιουμπιανα?
Είναι πολλές... μπορείς να το συνδυάσεις με λίμνες Πλίτβιτσε, Λιουμπλιάνα κ λίμνη μπλέντ.
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΚΟΥΝ
πεταω για ζαγκρεμπ και μετα εχω επιστροφη απο εκει..οποτε καλυτερα να βαλω 2-3 διανυκτερευσεις εκει και τις υπολοιπες στην σλοβενια?εχει καποιος να προτεινει μερη στο ζαγκρεμπ,λιουμπιανα για φαγητο-ποτο?παντως εχω ακουσει πολυ καλα λογια για την χριστουγεννιατικη ατμοσφαιρα στην κροατια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.800
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom