Τουρκία Κωνσταντινούπολη!! Με γκρουπ ή μόνοι μας!?

cool_alex

Member
Μηνύματα
33
Likes
66
Σχεδιάζω ταξίδι 2 ατόμων για Κωνσταντινούπολη στα μέσα Νοεμβρίου με αναχώρηση από Αθήνα.
Οι επιλογές είναι 3.
1. Με γκρουπ, 6 μέρες και κόστος 300 €
2. Μεμονωμένα ψάχνοντας εισιτήρια και ξενοδοχείο με κόστος χαμηλότερο φυσικά
2. Με το διαδικτυακό travel 18-24 που είναι η πλέον οικονομικότερη λύση αλλά δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Υπάρχει κάποια εμπειρία;
Αν και δεν ξέρω το travel 18-24, θα πρότεινα να το σχεδιάσετε και να πάτε μόνοι σας. Η Κωνσταντινούπολη είναι ένας εύκολος προορισμός, ο σχεδιασμός είναι κομμάτι του ίδιου του ταξιδιού, θα έχετε ευελιξία.
 

ayreonliv

Member
Μηνύματα
67
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΕΞΙΚΟ
Καλημέρα σκεφτομαι ένα ταξίδι για Κωνσταντινούπολη. Επειδή θα είναι πρωτη φορά θέλουμε να παμε με κάποιο ταξιδιωτικο. Έχετε κάποια προταση;
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
852
Likes
1.894
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Χιλή, Βολιβία
Καλημέρα σκεφτομαι ένα ταξίδι για Κωνσταντινούπολη. Επειδή θα είναι πρωτη φορά θέλουμε να παμε με κάποιο ταξιδιωτικο. Έχετε κάποια προταση;
Όλα εφαρμόζουν το ίδιο πρόγραμμα περίπου. Το αεροπορικό έχει περίπου διπλάσια τιμή από το οδικό, απλά το οδικό είναι λίγο πιο κουραστικό, στο πρόγραμμα καμμια διαφορά, στην Κωνσταντινούπολη συνήθως συνενώνονται. Προτιμήστε 5ήμερο αεροπορικό ή 7ήμερο οδικό, λιγότερες μέρες σημαίνει τρεχαλητό ή παραλείπονται κάποια.
 

Iris_90

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.792
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
Δείτε τα μηνύματα σας , σας έχω στείλει εκεί κάτι ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.630
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom